Eliminacje Szkolne Czwórbojów Lekkoatletycznych

2024-04-29

Dziś przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się szkolne eliminacje w czwórbojach lekkoatletycznych. Zawody miały na celu wyłonienie reprezentacji szkolnej, która wystartuje już 7-8 maja w Gminnych czwórbojach LA rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci. W naszych dzisiejszych zawodach zorganizowanych przez Panią Małgorzatę Mrozik wystartowało blisko 70 dzieci z klas 5-6. Każdy uczestnik miał do wykonania cztery próby: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg długi. Sędziami dzisiejszych zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Pani Joanna Gruszka i Pan Jacek Drozdowski. Po przeprowadzeniu wszystkich zmagań poznaliśmy najlepszą szóstkę dziewcząt i chłopców, którzy będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie tych zawodów.
Dziewczęta:
• Klaudia Piecuch
• Liliana Wiśniewska
• Katarzyna Okońska
• Martyna Dyrlik
• Laura Wykręt
• Dominika Tobiczyk
Chłopcy:
• Wiktor Leśniowski
• Antoni Spiesz
• Szymon Nikiel
• Krystian Zakrzewski
• Wojciech Filip
• Michał Płonka
Wszyscy uczestnicy dzisiejszej rywalizacji otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także Pani Małgorzacie Mrozik za zorganizowanie tych sportowych zmagań a wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału.