Grono pedagogiczne


Język polski: mgr Dorota Cisińska, mgr Małgorzata Sokalska, mgr Zdzisław Szczupak, mgr Mariola Wróbel, mgr Grażyna Małysa, mgr Bożena Gancarczyk

Język angielski: mgr Katarzyna Góral, mgr Anna Maciejczyk, mgr Grażyna Małysa, mgr Agnieszka Martyniak, mgr Katarzyna Kadłubicka-Żydek

Język niemiecki:  mgr Iwona Kaczmarczyk, mgr Anna Bartosz, mgr Bożena Gancarczyk

Historia: mgr Bogdan Guzik, mgr Jolanta Juras, mgr Lucyna Kadłubicka, mgr Beata Merta, mgr Bożena Talaga-Krzysiak,

Matematyka: mgr Maria Koperska, mgr Bogumiła Gilowska, mgr Edyta Jabłonka, mgr Alicja Jończy, Natalia Mateja, dr Katarzyna Wadoń-Kasprzak, mgr Łukasz Grzywa

Fizyka: mgr Łukasz Grzywa

Chemia: mgr Magdalena Prus

Biologia: mgr Monika Kojder, mgr Magdalena Prus

Przyroda:mgr Ewa Sikora, mgr Monika Kojder

WOS: mgr Jolanta Juras, mgr Bożena Talaga-Krzysiak

Wychowanie do życia w rodzinie:  mgr Jolanta Juras,  mgr Alicja Jończy

Geografia: mgr Anna Wiśniowska, mgr Paweł Sordyl

Plastyka: mgr Beata Merta, mgr Ewa Sikora, mgr Jadwiga Majda

Technika: mgr Łukasz Grzywa, mgr Beata Merta, mgr Aleksandra Waluś,

Muzyka: mgr Jadwiga Majda

Informatyka: mgr Bogdan Guzik,  mgr Aleksandra Waluś, dr Katarzyna Wadoń-Kasprzak

Edukacja dla bezpieczeństwa: mgr Anna Wiśniowska

Wychowanie fizyczne: mgr Wioletta Drabek, mgr Jacek Drozdowski, mgr Andrzej Dudek, mgr Joanna Gruszka, mgr Małgorzata Mrozik, mgr Anna Pustelnik, mgr Tomasz Sysak, mgr Grzegorz Szulc

Religia: mgr Anna Garlacz, ks. mgr Sławomir Malisz, ks. dr Andrzej Wołpiuk

Edukacja wczesnoszkolna: mgr Blanka Adamczyk, mgr Alicja Gąsiorek, mgr Lucyna Hojny, mgr Lucyna Kadłubicka, mgr Halina Kusak, mgr Halina Młocek, mgr Jolanta Nycz, mgr Izabella Pukowiec, mgr Ewa Skrudlik, mgr Ewa Wodniak, mgr Maria Zbylut, mgr Anna Szczygieł, mgr Renata Kozieł - Bogacz

Biblioteka: mgr Renata Dudziak, mgr Elżbieta Szymańska, mgr Magdalena Adamus

Pedagog: mgr Barbara Arkuszewska, mgr Monika Jarosz, mgr Magdalena Miodońska-Kuźma

Psycholog: mgr Maja Koziatek

Świetlica: mgr Magdalena Bożek, mgr Bożena Moś, mgr Jadwiga Adamczyk

Nauczyciele współorganizujący:  mgr Paulina Łyczko, mgr Justyna Maciejczyk, mgr Paulina Walusiak, mgr Barbara Bakalarska, mgr Paweł Sordyl, mgr Natalia Paw, mgr Anna Szczerba, mgr Magdalena Hankus-Godzisz

Zajęcia rewalidacyjne: mgr Aneta Koczur