馃幁 Drodzy Przyjaciele Teatru! 馃専 Przed Wami wyniki 1锔忊儯2锔忊儯 Festiwalu M艂odego Aktora!

2024-04-11

To dwudniowe wydarzenie zgromadzi艂o liczne grono m艂odych talentów oraz mi艂o艣ników teatru, których powitali W艂odarze Gminy: Burmistrz Marcin 艢liwa, Zast臋pca Burmistrza - Rafa艂 Fico艅, oraz gospodarze DK: dyrektor Sylwia Brzozowicz i zast臋pca - Piotr Wojtyczek. Grupa teatralna Bajdurki rozpocz臋艂a nasze wydarzenie bajkow膮 inscenizacj膮 "Stragan Bajek". Uczestnicy reprezentowali szko艂y i o艣rodki kultury z 22 miast Ma艂opolski i 艢l膮ska, tworz膮c barwn膮 mozaik臋 talentów i inspiracji!
W sk艂adzie komisji artystycznej mieli艣my zaszczyt go艣ci膰 wybitne osoby ze 艣wiata teatru: Franciszka Kopczaka, Izabel臋 Paszko, Rados艂awa Sadowskiego, Katarzyn臋 i W艂odzimierza Pohl oraz Kub臋 Abrahamowicza.
Serdecznie dzi臋kujemy wszystkim uczestnikom, jurorom oraz naszej wspania艂ej publiczno艣ci za udzia艂 w 12. Festiwalu M艂odego Aktora pod patronatem Burmistrza Gminy K臋ty! Wr臋czenie nagród nast膮pi 25 kwietnia 2024 o godz.12:00 podczas Gali Fina艂owej 12. Festiwalu M艂odego Aktora.

#FestiwalM艂odegoAktora #Teatr #K臋ty #Talenty #Inspiracja