Zawody sportowe z okazji 35-lecia Tempo Kęty

19 Września na stadionie sportowym w Szkole Podstawowej nr 2 w Kętach odbyły się zawody lekkoatletyczne z okazji jubileuszu 35-lecia MKS Tempo Kęty. W zawodach wzięło udział blisko 100 dzieci startujących w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodszych (rocznik 2007-2006) oraz dzieci starszych (rocznik 2005-2004). Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali z rąk organizatorów pamiątkowe gadżety i dyplomy, natomiast najlepsi zawodnicy otrzymali medale. Nasza szkoła wywalczyła aż 32 medale. 

 

60 m dziewczyny klasy IV-V

1.      Michałowska Julia                             SP nr 2 Kęty

2.      Pszczółka Alicja                                ZSP Bulowice           

3.      Błaszczak Oliwia                               SP nr 2 Kęty  

                       

60 m chłopcy klasy IV-V

1.      Haczek Kamil                                    SP Bielany     

2.      Kuźma Bartosz                                  SP nr 2 Kęty              

3.      Dudek Jędrzej                                    ZSP Łęki

 

60 m dziewczyny klasy VI-VII

1.      Hulbój Katarzyna                              SP Bielany     

2.      Augustyńska Julia                             SP nr 2 Kęty  

3.      Czerwińska Julia                               ZSP Bulowice           

 

60 m chłopcy klasy VI-VII

1.      Niedziela Gracjan                              ZSP Bulowice           

2.      Wykrent Piotr                                    SP nr 2 Kęty  

3.      Dwornik Eryk                                    SP nr 2 Kęty  

 

300 m dziewczyny klasy VI-VII  

1.      Waluś Karolina                                  SP nr 2 Kęty  

2.      Waluś Oliwia                                     SP nr 2 Kęty  

3.      Grygierczyk Klaudia                         ZSP Łęki

 

300 m – chłopcy klasy VI-VII

1.      Drewniany Adrian                             SP nr 2 Kęty  

2.      Kołek Adrian                                     ZSP Bulowice           

3.      Bryzek Michał                                   ZSP Łęki

 

500 m dziewczyny klasy IV-V

1.      Bury Maria                                        SP nr 2 Kęty  

2.      Sadlik Aleksandra                             SP nr 2 Kęty  

3.      Głowacka Maria                                SP nr 2 Kęty  

 

500 m chłopcy klasy IV-V

1.      Pudełko Igor                                      SP nr 2 Kety  

2.      Kotusiewicz Jakub                            SP nr 2 Kęty  

3.      Talik Konrad                                     SP nr 2 Kęty  

 

 

1000 m chłopcy klasy VI-VII

1.      Skowron Igor                                    SP nr 2 Kęty  

 

 

Skok w dal dziewczyny IV-V

1.      Mydlarz Sandra                                 SP nr 2 Kęty  

2.      Błaszczak Oliwia                               SP nr 2 Kęty  

3.      Tuchowska Natalia                            SP nr 2 Kęty  

 

Skok w dal chłopcy IV-V

1.      Haczek Kamil                                    SP Bielany     

2.      Dudek Jędrzej                                    ZSP Łęki       

3.      Talik Konrad                                     SP nr 2 Kęty  

 

Skok w dal dziewczyny VI-VII

1.      Tuchowska Zuzanna                          SP nr 2 Kęty  

2.      Hulbój Katarzyna                              SP Bielany     

3.      Kasprzycka Martyna                         SP nr 2 Kęty              

 

Skok w dal chłopcy VI-VII

1.      Niedziela Gracjan                              ZSP Bulowice           

2.      Dwornik Eryk                                    SP nr 2 Kęty  

3.      Furch Patryk                                      SP nr 2 Kęty  

 

Rzut piłeczką palantową dziewczyny IV-V

1.      Michałowska Julia                             SP nr 2 Kęty  

2.      Pszczółka Alicja                                ZSP Bulowice           

3.      Ligęza Oliwia                                    ZSP Bulowice           

 

Rzut piłeczką palantową chłopcy IV-V

1.      Kuźma Bartosz                                  SP nr 2 Kęty  

2.      Drabek Krzysztof                              ZSP Łęki       

3.      Chromy Jakub                                   SP nr 2 Kęty  

 

Pchnięcie kulą dziewczyny VI-VII

1.      Waluś Karolina                                  SP nr 2 Kęty  

2.      Tuchowska Zuzanna                          SP nr 2 Kęty  

3.      Kasprzycka Martyna                         SP nr 2 Kęty              

 

Pchnięcie kulą – chłopcy VI-VII

1.      Kacper Gabryś                                   SP nr 2 Kęty  

2.      Drewniany Adrian                             SP nr 2 Kęty  

3.      Miczołek Wojciech                            ZSP Łęki

 

 

Copyright 2011 Zawody sportowe z okazji 35-lecia Tempo Kęty. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free