Rusza projekt „Artystą być... 2019”

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Informuję, iż Burmistrz Gminy Kęty zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Kęty do wzięcia udziału w konkursie „Artystą być… 2019”.
Uczestnicy będą się zmagać w trzech kategoriach konkursu: plastyczno–literackiej, wokalno–instrumentalnej oraz taneczno–teatralnej. Po zakończonych eliminacjach, które planowane są w dniach 5 i 12 października 2019 r. w Domu Kultury w Kętach, laureaci konkursu wezmą udział w warsztatach artystycznych. Wyniki warsztatów zostaną zaprezentowane na Gali Finałowej konkursu, planowanej w dniu 27 listopada 2019 r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Kętach.

Dziecko do konkursu zgłaszają rodzice/opiekunowie, którzy wypełniają kartę zgłoszenia oraz dostarczają materiały w formie wskazanej w regulaminie do wychowawcy klasy w nieprzekraczalnym terminie 25 września. Opiekę nad dziećmi podczas występów eliminacyjnych w Domu Kultury także zapewniają rodzice/opiekunowie.

Szkoła jedynie pośredniczy w przekazaniu wypełnionych kart zgłoszeń oraz materiałów do Domu Kultury w Kętach oraz koordynuje zajęcia laureatów (warsztaty).

Regulamin oraz karta zgłoszenia wraz z odpowiednimi zgodami znajduje się w załączniku lub na stronie internetowej gminy.

Koordynatorka konkursu

Dorota Cisińska


Formularz zgłoszeniowy (PDF)

Regulamin (PDF)

Copyright 2011 Rusza projekt „Artystą być... 2019”. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free