Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w Ketach w Lekkoatletyce

13 czerwca na przyszkolnych obiektach sportowych kęckiej ,,dwójki” odbyły się drugie w tym roku szkolnym zawody lekkoatletyczne dla uczniów SP 2 z klas IV –VII. Zawody zorganizowały Pani Małgorzata Mrozik i Joanna Gruszka, a w sprawnym przeprowadzeniu  i sędziowaniu  pomogli im pozostali nauczyciele wychowania fizycznego  oraz uczniowie starszych klas.

 Dzieci rywalizowały w konkurencjach biegowych: bieg 60m, bieg 100 m oraz technicznych: skok w dal, rzut piłeczką palantową i pchnięcie kulą .  W  zawodach wystartowało 107 dzieci, które miały prawo startu w 2 konkurencjach.  Zawody zorganizowano w grupach wiekowych: 2005, 2006, 2007, 2008,2009, co umożliwiło wszystkim dzieciom rywalizację w gronie szkolnych rówieśników.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

Rocznik 2009

60m

DZIEWCZĘTA                                                                  CHŁOPCY

1 m-ce – Olbrzymek Zuzanna       kl.4b           1 m-ce – Rybarski Hubert        kl.4b         

2 m-ce – Talik Marlena                 kl.4b           2 m-ce – Tomasik Arkadiusz    kl.4a         

3 m-ce – Kazek Wiktoria              kl.4e            3 m-ce – Szymański Filip         kl.4e                          

skok w dal

DZIEWCZĘTA                                                                  CHŁOPCY

1 m-ce – Kazek Wiktoria               kl.4e          1 m-ce – Rybarski Hubert          kl.4b         

2 m-ce – Olbrzymek Zuzanna        kl.4b         2 m-ce – Zaręba Oliwier             kl.4b         

3 m-ce – Kadłubicka Alicja            kl.4a         

   rzut piłeczką palantowa

DZIEWCZĘTA                                                                   CHŁOPCY

1 m-ce – Talik Marlena                 kl.4b            1 m-ce – Tomasik Arkadiusz    kl.4a            

2 m-ce – Sokołowska Nadia          kl.4d            2 m-ce – Sucu Jakub                 kl.4b              

                                                               Rocznik 2008

                                                                   60m

DZIEWCZĘTA                                                                       CHŁOPCY

1 m-ce – Stojek Emilia                  kl.5c             1 m-ce – Kosowski Kamil      kl.5b                                   

2 m-ce – Nabiałczyk Laura            kl.4c            2 m-ce – Jasiński Szymon       kl.4c                                        

3 m-ce – Kudziełko Paulina           kl.5c            3 m-ce – Olbrzymek Filip       kl.5b       

skok w dal

DZIEWCZĘTA                                                                      CHŁOPCY

1 m-ce – Stojek Emilia                 kl.5c              1 m-ce – Kosowski Kamil       kl.5b

2 m-ce – Nabiałczyk Laura           kl.4c             2 m-ce – Miłoń Adrian            kl.4b       

3 m-ce – Skudlarska Maja            kl.4b             3 m-ce – Rychły Szymon         kl.5c     

rzut piłeczką palantową

DZIEWCZĘTA                                                                          CHŁOPCY

1 m-ce – Kijas Amelia                   kl.4b                 1 m-ce – Madej Tymon        kl.4b                    

2 m-ce – Czerwińska Jowita          kl.4b                 2 m-ce – Baścik Beniamin    kl.4b

3 m-ce – Prochownik Patrycja       kl.4b                 3 m-ce – Smolarek Jakub      kl.4a     

              rocznik 2007

60m

DZIEWCZĘTA                                                                           CHŁOPCY

1 m-ce – Hrapkowicz Julia            kl.5a                1 m-ce – Wilk Tomasz            kl.5b

2 m-ce – Annoni Fabiana              kl.5b                2 m-ce – Dyczkowski Jakub    kl.5b    

3 m-ce – Bizoń Emilia                   kl.5a                3 m-ce – Krok Henryk             kl.6b                     

skok w dal

DZIEWCZĘTA                                                                        CHŁOPCY

1 m-ce – Hrapkowicz Julia            kl.5a                1 m-ce – Wilk Tomasz           kl.5b         

2 m-ce – Mydlarz Sandra              kl.5b                2 m-ce – Krok Henryk            kl.6b      

3 m-ce – Pękala Sandra                 kl.5b                3 m-ce – Dwornik Patryk        kl.5a 

rzut piłeczką palantową

DZIEWCZĘTA                                                                       CHŁOPCY

1 m-ce – Annoni Fabiana              kl.5b               1 m-ce – Dyczkowski Jakub     kl.5b

2 m-ce – Pękala Sandra                 kl.5b               2 m-ce – Prus Dariusz               kl.5a       

3 m-ce – Mydlarz Sandra              kl.5b               3 m-ce – Dubiel Kamil              kl.5a   

rocznik 2006

60m

DZIEWCZĘTA                                                                       CHŁOPCY

1 m-ce – Błaszczak Oliwia               kl.6a            1 m-ce – Wysogląd Klaudiusz   kl.6a                       

2 m-ce – Kopańska Kornelia            kl.6b            2 m-ce – Strzeżeń Kacper          kl.6a    

3 m-ce – Szłapa Julia                        kl.6a            3 m-ce – Budzowski Jan            kl.6a                

skok w dal

DZIEWCZĘTA                                                                     CHŁOPCY

1 m-ce – Kopańska Kornelia            kl.6b           1 m-ce – Strzeżeń Kacper          kl.6a                      

2 m-ce – Błaszczak Oliwia               kl.6a           2 m-ce – Naglik Miłosz              kl.6b                                                                                                   

3 m-ce – Kóska Natalia                    kl.7d                 

                                                            rzut piłeczką palantową

DZIEWCZĘTA                                                                    CHŁOPCY

1 m-ce - Paciorek Agata                    kl.7d          1 m-ce – Naglik Miłosz               kl.6b          

2 m-ce – Kóska Natalia                     kl.7d          2 m-ce – Wysogląd Klaudiusz     kl.6a          

3 m-ce – Smalarz Nikola                   kl.6a          3 m-ce – Terlikowski Michał       kl.6a     

rocznik 2005

100m

DZIEWCZĘTA                                                                     CHŁOPCY

1 m-ce – Konior Justyna                   kl.7a             1 m-ce – Michalczyk Maciej       kl.7c         

2 m-ce – Michałowska Julia             kl.7b             2 m-ce – Wykrent Piotr               kl.7b         

3 m-ce – Hatala Pola                         kl.7d            3 m-ce – Drozdowski Michał       kl.7b         

skok w dal

DZIEWCZĘTA                                                                   CHŁOPCY

1 m-ce – Konior Justyna                      kl.7a         1 m-ce - Michalczyk Maciej         kl.7c                                      

2 m-ce - Hatala Pola                            kl.7d          2 m-ce – Kadłubicki Wiktor        kl.7a                       

                                                                                   3 m-ce - Drozdowski Michał       kl.7b    

pchnięcie kulą

DZIEWCZĘTA                                                                    CHŁOPCY

1 m-ce – Michałowska Julia           kl.7b            1 m-ce – Wykrent Piotr                   kl.7b                                                                                        

                                                                                 2 m-ce – Wójcik Bartłomiej            kl.7d                       

                                                                                 3 m-ce - Kadłubicki Wiktor             kl.7a 

            Zawody mimo upałów przebiegły w duchu rywalizacji i dobrej zabawy. Organizatorzy zrezygnowali z konkurencji biegowo-wytrzymałościowych (300m, 600m, 1000m), które w tych warunkach mogłyby stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia uczniów.  Każdy uczestnik zawodów otrzymał wodę i w przerwach pomiędzy startami chronił się w zacienionych miejscach.                                           Najlepsi uczestnicy  w poszczególnych konkurencjach i grupach wiekowych, za miejsca I-III, zostali nagrodzeni medalami sfinansowanymi z budżetu Rady Rodziców.

Copyright 2011 Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w Ketach w Lekkoatletyce. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free