OLIMPIADA MALUCHA 2018

W dniu 24 listopada 2018r w hali OSIR w Kętach przeprowadzone zostały  2018 gminne zawody dla klas I – III Szkoły Podstawowej „ Olimpiada Malucha”.

Reprezentantami SP2 Kęty byli uczniowie, którzy zostali zwycięzcami eliminacji szkolnych. Zawody te odbyły 24 października 2018r. Wzięli w nich udział szkoły z klas I – III. Spośród zwycięzców poszczególnych konkurencji wyłonieni zostali najlepsi: 3 dziewczynki i  3chłopców na poziomie każdej klasy.

 

Reprezentantami SP2 na zawody gminne byli:

Klasa I

Dziewczęta                                                                             Chłopcy

1.Lena Dworzańska                                                                 1.Oskar Talik

2.Pola Cabaj                                                                           2.Szymon Nikiel         

3.Amelia Smalarz                                                                   3.Wiktor Leśniowski   

Klasa II

Dziewczęta                                                                             Chłopcy

1.Sara Sałata                                                                           1. Borys Kasprzycki

2.Roksana Ramenda                                                                2.Wojciech Ławeczka 

3.Milena Lurka                                                                       3.Krystian Honkisz

Klasa III

Dziewczęta                                                                             Chłopcy

1.Liliana Kobielus                                                                   1.Krzysztof Froń

2.Oliwia Sawera                                                                     2. Igor Kruczała

3.Wiktorai Urbańczyk                                                             3.Mikołaj Borkowski  

Zawodnicy wystartowali w czterech konkurencjach: biegu na 25m, biegu wahadłowym, 4x15m, rzut piłką lekarską 1 kg i skoku w dal. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal i dyplom. Najlepsi za miejsca 1 -3 zostali nagrodzeni pucharami.

Najlepsi sportowcy SP2 to:

Sara Sałata kl.                    II – I m-ce w biegu na 25 metrów

                                            I m-ce w biegu wahadłowym 4x15 m

                                            III m-ce w skoku w dal

Wiktoria Urbańczyk         kl. III – II m- ce w biegu na 25 m

Roksana Ramenda            kl. III – I m-ce w skoku w dal

Oliwia Sawera                    kl. III – I m-ce w skoku w dal

Oskar Talik                        kl. I – I  m-ce w biegu na 25 m

                                             III m-ce w biegu wahadłowym

Borys Kasprzycki               kl. II – III m- ce w rzucie piłką lekarską

Krzysztof Froń                    kl. II – III m-ce w biegu wahadłowym 4x15 m

                                               I m-ce w skoku w dal

Gratulujemy!!!

                                                                                                  Joanna Gruszka

                                                                                                                                                      Jolanta Nycz

Copyright 2011 OLIMPIADA MALUCHA 2018. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free