Dwójka Kęty na Powiatowych Igrzyskach w Halowej Piłce Nożnej

             Drużyna chłopców z SP 2 Kęty reprezentowała Gminę Kęty w zawodach powiatowych  w halowej piłce nożnej, które odbyły się 06.11.2018r w ZS nr 1 w Osieku. W zawodach tych wystartowało 8 zespołów, które reprezentowały swoje gminy: Oświęcim, Chełmek, Brzeszcze, Zaborze, Osiek, Przeciszów, Polanka i Kęty. Zespoły te podzielono na 2 grupy, gdzie grano systemem „każdy z każdym”. Nasza drużyna wylosowała grupę A, gdzie pierwszy mecz zagrała z gospodarzem, drużyną z Osieka i zakończyła go zwycięstwem 1:0. Kolejny mecz to łatwe zwycięstwo 6:0 w meczu z Przeciszowem. Ostatni mecz o pierwsze miejsce w grupie Kęty rozegrały z zespołem z Oświęcimia, w którym grali zawodnicy ,,Unii” Oświęcim. Po bardzo emocjonującym pojedynku Kęty przegrały mecz z jak się później okazało mistrzem powiatu 0:1. Ostatni mecz o III m zagraliśmy z zespołem z Zaborza wygrywając 2:0 i plasując się tym samym na ostatnim miejscu podium.

Skład zespołu SP 2 Kęty: Adrian Drewniany (kapitan), Hubert Koniorczyk, Jakub Wróbel, Gabriel Wróbel, Patryk Białek oraz Emil Szpyra, Antoni Szczepańczyk, Patryk Białek, Kacper Gabryś.

Opiekunem zespołu była Anna Pustelnik.

Copyright 2011 Dwójka Kęty na Powiatowych Igrzyskach w Halowej Piłce Nożnej . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free