Nasi uczniowie nagrodzeni stypendiami

1 października w Domu Kultury w Kętach odbyła się gala wręczenia stypendiów Burmistrza Gminy Kęty za szczególne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2017/2018.

Wśród nagrodzonych są  laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych. Jesteśmy niezwykle dumni, gdyż na 28 stypendiów aż 14 przyznano uczniom naszej szkoły!

Byli to:

Karol Łanocha, Wojciech Kuźma, Jonasz Jarosz, Justyna Pieczonka, Anna Drabińska, Gabriela Zajączek, Patrycja Wykrent, Zuzanna Tuchowska, Natalia Tuchowska, Makary Grad, Łukasz Chwierut, Piotr Pszczółka, Katarzyna Chmiel i Mateusz Szymański.

Podziękowania odebrali również nauczyciele, którzy otoczyli opieką stypendystów i pomogli im w przygotowaniach do konkursów: Dorota Cisińska, Anna Garlacz, Jolanta Juras, Monika Kojder, Anna Maciejczyk, Grażyna Małysa, Zdzisław Szczupak, Bożena Talaga-Krzysiak oraz Katarzyna Wadoń-Kasprzak.

Szczegółowa relacja na stronie infokęty  http://www.kety.pl/Rozdano-stypendia-2018-za-szczegolne-osiagniecia-w-nauce-11415.html

Copyright 2011 Nasi uczniowie nagrodzeni stypendiami. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free