ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI KROMKA CHLEBA DLA SĄSIADA

Po raz kolejny wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przy SP nr 2 w Ketach uczestniczyli w ogólnopolskiej zbiórce żywności „Kromka chleba dla sąsiada”. Uczniowie naszej szkoły, zarówno Ci bardziej doświadczeni jak i nowicjusze wolontariatu zachęcały klientów kęckiej Biedronki do wsparcia najuboższych produktami o długim terminie ważności. W ciągu siedmiu godzin zebraliśmy 125 kilogramów i ponad 16 litrów żywności, która zostanie rozdysponowana wśród najbardziej potrzebujących.

Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy za okazane serce, a wolontariuszom za poświęcony czas. Zbiórka nie odbyła by się bez pomocy naszych uczynnych pedagogów: Grażyny Małysy, Kingi Kadłubickiej, Anny Wiśniowskiej i księdza Andrzeja Wołpiuka, którzy dzielnie wspierali wolontariuszy i dopilnowali ich bezpieczeństwa.

Copyright 2011 ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI KROMKA CHLEBA DLA SĄSIADA. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free