SP nr 2 Kęty Wicemistrzem Powiatu w siatkówce chłopców

W dniu 15.03.2018 odbyły się w Chełmku Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej chłopców szczebla powiatowego. W zawodach wzięły udział szkoły  z Oświęcimia, Przeciszowa, Zatoru, Chełmka oraz SP nr 2 Kęty. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 15 punktów z przewagą 2 punktów.

Bardzo dobrze zaprezentowali się w rozgrywkach chłopcy z ,,dwójki” , którzy po trzech rozegranych meczach mieli komplet punktów wraz z drużyną     z Przeciszowa. Mecz pomiędzy tymi drużynami miał wyłonić Mistrza Powiatu Oświęcim oraz był premiowany awansem do etapu rejonowego. Obie drużyny bardzo ambitnie rywalizowały ze sobą i dopiero trzeci set wyłonił zwycięzcę rywalizacji, którym okazał się zespół z Przeciszowa. Niestety nasz zespół czuł się po zawodach skrzywdzony niezrozumiałymi decyzjami dorosłych, które miały wpływ na końcowy wynik meczu, a tym samym całego turnieju. Przy stanie 15:15 w decydującym secie, nastąpiła niezgodna z regulaminem zmiana zawodników, która mimo natychmiastowych protestów opiekuna zespołu z Kęt decyzją organizatora została podtrzymana i w znacznym stopniu zaważyła na losach spotkania.

Zespół SP nr 2 Kęty został Wicemistrzem Powiatu Oświęcimskiego w piłce siatkowej chłopców, a to zamknęło mu drogę do kolejnego etapu rozgrywek  w tej dyscyplinie.

SKŁAD ZESPOŁU SP 2 KĘTY: Piotr Wykrent, Bartosz Kuźma, Michał Drozdowski, Michał Klęk, Kacper Mizera, Wojciech Gardyński, Wiktor Neczek, Dawid Braun. Opiekun: Jacek Drozdowski

Copyright 2011 SP nr 2 Kęty Wicemistrzem Powiatu w siatkówce chłopców. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free