Harmonogram zajęć dla uczniów w okresie ferii zimowych 2018

Harmonogram zajęć dla uczniów w okresie ferii zimowych 2018 r. (kliknij tutaj)

"Wielkie bale w karnawale"

Dnia 6 lutego 2018 roku odbył się coroczny bal karnawałowy. Wyśmienitą imprezę  zapewniły  opiekunki Samorządu klas I-III pani mgr Alicja Gąsiorek i pani mgr Lucyna Hojny. Zabawę poprowadził pan Sebastian Chmiel. Motywem przewodnim balu był „Kosmos”. O dekorację zadbały opiekunki Samorządu klas I-III oraz pani mgr Ewa Wodniak. Rada Rodziców zapewniła słodki poczęstunek. Bawili się wszyscy uczniowie z klas I – III.
Tańce i zabawy uwiecznił na zdjęciach pan fotograf. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu balu i już czekamy na następne atrakcje.

III runda Kęckiej Akademii Siatkówki dla klas V-VI

            1 i 2 lutego 2018r. w sali SP nr 2 Kęty odbyła się przedostatnia runda rozgrywek mini siatkówki klas V-VI dziewcząt i chłopców. W turnieju trójek udział wzięły reprezentacje szkół z Bulowic, Nowej Wsi, SP nr 2 i SP nr 3 Kęty oraz zespoły klubowe ,,Victoria” Witkowice, ,,Millenium” Porąbka oraz UMKS ,,Kęczanin” Kęty. W zawodach wystartowało ogółem 14 drużyn dziewcząt i 6 chłopców.

Czytaj więcej: III runda Kęckiej Akademii Siatkówki dla klas V-VI

Zebrania z rodzicami - 24.01.2018

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach zaprasza rodziców uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na zebrania w dniu 24.01.2018 r. (środa).
Zebrania dla klas szkoły podstawowej (klasy 1-7) rozpoczną się o godzinie 16.30.
Zebrania dla gimnazjum (klasy 2-3) rozpoczną się o godzinie 17.30.

CZWARTOKLASIŚCI NA PÓŁMETKU ROZGRYWEK AKADEMII MINISIATKÓWKI W KĘTACH

W dniach 11 i 12 stycznia w sali gimnastycznej SP 2 w Kętach odbył się drugi turniej  mini piłki siatkowej dziewcząt i chłopców klas czwartych. W zawodach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z Nowej Wsi, Porąbki, Witkowic, Bulowic, SP1, 2 i 3 Kęty. Organizatorem imprezy był Siatkarski Ośrodek Szkolny przy ZSG 2 Kęty. Frekwencja na zawodach była wyższa w stosunku do rundy inauguracyjnej.

Czytaj więcej: CZWARTOKLASIŚCI NA PÓŁMETKU ROZGRYWEK AKADEMII MINISIATKÓWKI W KĘTACH

Copyright 2011 Z życia szkoły. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free