01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

JAK PACIORKI RÓŻAŃCA…

W środę, 12 października, w kościele parafialnym NSPJ wolontariusze nowopowstałego Szkolnego Koła Caritas z Gimnazjum nr 2 w Kętach poprowadzili różaniec. Prowadzący nabożeństwo jeden z opiekunów Koła, ks. Andrzej Wołpiuk przekazał im mikrofon i uczniowie z klasy I b gimnazjum rozpoczęli odmawianie części chwalebnej. Pierwszą dziesiątkę w intencji Ojca Świętego poprowadziła Patrycja Wykrent, kolejną, tym razem  za naszą Parafię, a szczególnie za tych, którzy zagubili się na drogach swojego życia poprowadził Makary Grad. Trzeciej, odmawianej w intencji wszystkich chorych i cierpiących  przewodniczył Łukasz Puchała, czwartej, dla nas o tyle ważnej, że w intencji kandydatów do bierzmowania, Martyna Ziębę, a ostatnią tajemnicę, w której powierzaliśmy wszystkie przyniesione ze sobą intencje, Karolina Szymalska i Daniel Janoszek.

 Również w przyszły czwartek 20 października zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i sympatyków  ZSG nr 2 do wspólnej modlitwy.

 Opiekunowie i wolontariusze Szkolnego Koła Caritas

Copyright 2011 JAK PACIORKI RÓŻAŃCA…. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free