01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Maltańska Służba Medyczna

W sobotę 15 września nasi uczniowie brali udział  w pokazach ratownictwa, prowadzonych przez Maltańską Służbę Medyczną Oddział Kęty,  podczas imprezy plenerowej przy Domu Kultury w Kętach.  Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu mogli towarzyszyć ratownikom medycznym w pełnionej służbie, jako tzw. Korpus Kadetów. Każdy starał się przybliżyć młodszym dzieciom znaczenie pierwszej pomocy medycznej, roznosząc ulotki i zapraszając do zwiedzania karetki oraz udziału w pokazie medycznym. Nasi uczniowie kolejny raz pokazali, że bezinteresownie  poświecony czas na służbie innym ma sens i jest dla nich źródłem satysfakcji.  

Copyright 2011 Maltańska Służba Medyczna. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free