Dwójka Kęty Wicemistrzem w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej

        27 marca w hali SP 3 w Andrychowie odbyły się Igrzyska Młodzieży w Piłce Siatkowej chłopców szczebla rejonowego. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z 4 rejonów, które zwycięstwem w rozgrywkach na niższych etapach rywalizacji zapewniły sobie awans do tego turnieju: SP 2 Kęty, ZS 3 Kwaczała, SP Olkusz i SP 3 Andrychów. W meczu o wejście do finału Kęty spotkały się z Olkuszem, gdzie wynikiem 2:0 zapewniły sobie miejsce w meczu o I miejsce. W finale Kęty uległy zespołowi z Andrychowa 0:2 (10:25, 16:25).

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

Im    – SP 3 Andrychów

II m  – SP 2 Kęty

III m – SP Olkusz

IV m – ZS 3 Kwaczała

SKŁAD DRUŻYNY SP 2 KĘTY:

Antoni Szczepańczyk, Patryk Białek, Gabriel i Jakub Wróbel, Radosław Pojda, Konrad Matyszkowicz, Marcin Maciaszek, Piotr Wykrent.            

 Opiekun : Andrzej Dudek

 

Copyright 2011 Dwójka Kęty Wicemistrzem w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free