Awans dziewcząt z ,,dwójki” do powiatowego etapu rozgrywek SZS w piłce siatkowej

6 marca 2019r. w hali OSiR w Kętach odbyły się gminne Igrzyska Młodzieży w  Piłce Siatkowej dziewcząt. Organizatorem zawodów była kęcka ,,dwójka”, która organizuje również etap powiatowy rozgrywek. W zawodach wystartowały drużyny z 5 szkół: SP 1 Kęty, PZ 11 Wyspiański, ZSP Bulowice,  SP 3 Kęty i SP 2 Kęty. Zawody rozegrano systemem ,,każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Sędziami w turnieju byli uczniowie klas sportowych SOS PZ 10 Kęty oraz SP 2 Kęty.  Kęcka ,,dwójka” Kęty, przy której od kilku lat funkcjonują klasy sportowe o profilu piłki siatkowej pewnie zwyciężyła wszystkie mecze wynikiem 2:0, awansując do dalszego etapu rozgrywek. Drugie miejsce wywalczyło PZ 11, a w grze o III m lepsza okazała się drużyna   z Bulowic, pokonując w walce o podium zespół z ZSG 1 Kęty.

Trzy najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe medale  ufundowane przez Gminę Kęty.

SKŁAD ZWYCIESKIEJ DRUŻYNY SP 2 Kęty: Nikola Gurbiel, Martyna Kramarczyk, Nina i Olga Ziarno, Ani Gharibyan, Brygida Szwajca, Wiktoria  Skrzypek. Opiekunem zespołu był Andrzej Dudek.

Copyright 2011 Awans dziewcząt z ,,dwójki” do powiatowego etapu rozgrywek SZS w piłce siatkowej. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free