Konkursy artystyczne - wewnątrzszkolne

Konkurs literacki dla uczniów klas drugich „Magiczne wiersze Juliana Tuwima”

Emila Sordyl     kl. 2a

Oliwia Wyrobek   kl. 2a

Marianka Malara    kl. 2a

Maja Kobielus    kl. 2a

Olivier Jurecki    kl. 2a

Emilia Bizoń     kl. 2b

Milena Bogacz   kl. 2b

Zuzanna Dura    kl. 2b

Weronika Gąsiorek   kl. 2b

Julita Paszek     kl. 2b

Anastazja Wiśniewska  kl. 2b

Matylda Wiśniowska   kl. 2b

Kinga Zięba     kl. 2b

Wojciech  Chuchała    kl. 2b

Kamil Dubiel     kl. 2b

Jarosz Jeremiasz      kl. 2b

Stanisław Kopeć   kl. 3b

Bartłomiej Lewandowski  kl. 2b

Dariusz Prus    kl. 2b

Piotr Sroka    kl. 2b

Oliwier Stawowczyk   kl. 2b

Wojciech Zawiślak    kl. 2b

Franciszek Zubek    kl. 2b

Konrad Zaręba    kl. 2b

Gacek Kamila    kl. 2c

Handzlik Martyna   kl. 2c

Lipowiecka Martyna   kl. 2c

Pudełko Magdalena    kl. 2c

Roszak Anna     kl. 2c

Sienkiewicz Wiktoria   kl. 2c

Skowron Nikola   kl. 2c

Smetana Nikola    kl. 2c

Stojek Emilia    kl. 2c

Woźna Amelia   kl. 2c

Błasiak Mikołaj    kl. 2c

Oboza Jakub     kl. 2c

Pieczka Miłosz   kl. 2c

Wawak Kacper   kl. 2c

Julia Paw     kl. 2d

Marysia Bury    kl. 2d

Julia Hrapkowicz    kl. 2d

Marta Płonka    kl. 2d

Amelia Pietrzyk    kl. 2d

Karina Matyszkowicz   kl. 2d

 

Laureaci  konkursu:

I miejsce : Emilia Bizoń    kl. 2b

                  Weronika Gąsiorek   kl. 2b

                  Julita Paszek    kl. 2b

II miejsce: Julia Paw    kl. 2d

                   Piotr Sroka    kl. 2b

                   Oliwier Stawowczyk   kl. 2b

                  Kinga Zięba    kl. 2b

                  Franciszek  Zubek   kl. 2b

 

Literacki  konkurs dla uczniów klas trzecich „Z Brzechwą na wesoło”

Liczba uczestników:

Etap I

Klaudia Kubińska      kl. 3a

Oliwia  Okręglicka     kl. 3a

Jakub Chromy               kl. 3c

Malwina Okońska    kl. 3a

Sylwia Achinger     kl. 3c

Andrzej Kluczewski   kl. 3c

Patrycja Wierońska    kl. 3c

Natalia Wierońska    kl. 3c

Zuzanna Jastrzębska   kl. 3c

Anna Sztafa     kl. 3c

Jan Budzowski    kl. 3c

Anna Gilek     kl. 3c

Hanna Marynowska   kl. 3c

Etap II

Klaudia Kubińska   kl. 3a

Oliwia Okręglicka    kl. 3a

Jakub Chromy    kl. 3c

Malwina Okońska   kl. 3a

Sylwia  Achinger    kl. 3c

Andrzej Kluczewski    kl. 3c

Patrycja Wierońska   kl. 3c

Natalia Wierońska    kl. 3c

Zuzanna Jastrzębska    kl. 3c

Anna Sztafa     kl. 3c

Jan Budzowski   kl. 3c

Anna Gilek     kl. 3c

Hanna Marynowska    kl. 3c

Laureaci konkursu:

I miejsce – Zuzanna Jastrzębska   kl. 3c

II miejsce – Jakub Chromy              kl. 3a

III miejsce – Malwina Okońska   kl. 3a

                      Anna Wiercigroch    kl. 3a

                      Sylwia Achinger   kl. 3c


Literacki Konkurs  „Święta w Bullerbyn i u nas”

Anna Sztafa      kl. 3c

Patrycja  Wierońska     kl. 3c

Natalia Wierońska     kl. 3c

Zuzanna Jastrzębska     kl. 3c

Hanna Marynowska    kl. 3c

Anna Hess     kl. 4a

Eryk Smektała      kl. 5c

Laureaci konkursu:

Anna Sztafa      kl. 3c

Zuzanna Jastrzębska    kl. 3c

Anna Hess      kl. 4a

Eryk Smektała     kl. 5c

 

Konkurs plastyczny   dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na „Najciekawszy stroik świąteczny”

 

Michał Osierda    kl. 5c

Grzegorz Pieczara     kl. 6a

Laureaci:

II miejsce       - Michał Osierda   kl. 5c

Wyróżnienie – Grzegorz Pieczara  kl. 6a

 

Konkurs na „Najładniejszą dynię”

Opiekunowie Samorządu : p. Anna Bartosz, p. Katarzyna Góral.

Martyna Matyszkowicz     kl. 6d

Amelia Kostrzewa     kl. 4c

Dorota Nycz      kl. 4c

Igor Pudełko      kl. 4c

Izabela Rua - Boron     kl. 4c

Bartosz Lipowski    kl. 4d 


Laureaci :

Martyna Matyszkowicz    kl. 6d

Copyright 2011 Konkursy artystyczne - wewnątrzszkolne. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free