Osiągnięcia

Konkursy przedmiotowe i tematyczne w roku szkolnym 2016/2017.

Konkursy artystyczne w roku szkolnym 2016/2017.

Zawody sportowe w roku szkolnym 2016/2017.

 

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2015/2016.

Konkursy artystyczne w roku szkolnym 2015/2016.

Zawody sportowe w roku szkolnym 2015/2016.

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2014/2015

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2013/2014

 


Osiągnięcia w roku szkolnym 2011/2012

Konkursy rok szkolny 2010/2011

Konkursy rok szkolny 2012/2013

Konkursy przedmiotowe

 

II GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY „Zostań Mistrzem Matematyki”

Indywidualnie:
IV m-ce  Naglik Kamil  kl. VIb   - opiekun p. A. Jończy

Drużynowo:
IV m-ce  Naglik Kamil   kl. VIb - opiekun p. A. Jończy
                Jastrzębski Mateusz   kl. VIb - opiekun p. A. Jończy
                Kuźma Agata    kl. VIa - opiekun p. M. Koperska

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

Laureat:  Naglik Kamil   kl. VIb  - opiekun p. A. Jończy
Laureatka:  Matejko Michalina  kl. Va - - opiekun p. A. Jończy

Wyróżnienia: Jastrzębski Mateusz  kl. VIb - - opiekun p. A. Jończy
                         Pająk Małgorzata   kl. VIb - - opiekun p. A. Jończy
                         Młocek Monika kl. Vd  - opiekun p. A. Majda
                         Głowacki Stanisław kl. Vd  - opiekun p. A. Majda
                         Garbacz Gaia   kl. Vd  - opiekun p. A. Majda

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”

Wyróżnienia:  Jakub Bodek  kl. IVa   - opiekun p. E. Jabłonka
                           Jakub Żurek  kl. IVb  - opiekun p. A. Majda
                           Michalina Matejko  kl. Va  - opiekun p. A. Jończy
                           Kamil Naglik  kl. VIb  - opiekun p. A. Jończy

 

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „OXFORD”

Laureaci I stopnia z wyróżnieniem / 100 pkt.- max /:

WIKTORIA KRÓLICKA kl. 4 D – opiekun A. Jończy

KACPER ŻABIŃSKI kl. 5 A – opiekun A. Jończy

MONIKA MŁOCEK kl. 5 D – opiekun A. Majda

MAŁGORZATA PAJĄK kl. 6 B – opiekun A. Jończy

BARTŁOMIEJ HRAPKOWICZ kl. 6 B – opiekun A. Jończy

 

Laureaci I stopnia / 96 pkt. - 1 błąd /:

MICHALINA MATEJKO kl. 5 A – opiekun A. Jończy

ŁUKASZ SUCHY kl. 5 A – opiekun A. Jończy

KINGA KRAMARCZYK kl. 5 C – opiekun A. Jończy

KAMIL NAGLIK kl. 6 B – opiekun A. Jończy

MATEUSZ JASTRZEBSKI kl. 6 B – opiekun A. Jończy

 

Laureaci II stopnia / 92 pkt. – 2 błędy /:

JAKUB ŻUREK kl. 4 B– opiekun A. Majda

WIKTORIA PRZYGODA kl. 5 C – opiekun A. Jończy

MIŁOSZ OGÓREK kl. 6 B – opiekun A. Jończy

 

Laureaci III stopnia / 88 pkt. – 3 błędy /:

MARIA DRABCZYK kl. 4 C - opiekun- opiekun K. Wadoń

ALEKSANDER OLEARCZYK kl. 5 A – opiekun A. Jończy

JULIA SKUDLARSKA kl. 5 D – opiekun A. Majda

PATRYK DENDYS kl. 6 A – opiekun M. Koperska

SZYMON KONIOR kl. 6 A – opiekun M. Koperska

 

Laureaci IV stopnia / 84 pkt. – 4 błędy /:

ANNA DRABINSKA kl. 4 C – opiekun K. Wadoń

FILIP WYROBEK kl. 5 D – opiekun A. Majda

Laureaci V stopnia / 80 pkt. – 5 błędów /:

DANIEL DWORNIK kl. 4 B– opiekun A. Majda

FILIP ŻUREK kl. 4 B – opiekun A. Majda

ALEKSANDRA KULA kl. 4 C – opiekun K. Wadoń

FILIP WIEROŃSKI kl. 4 D – opiekun A. Jończy

ADAM SZUFLIŃSKI kl. 5 D – opiekun A. Majda

 

 MAŁOPOLSKI  KONKURS  MATEMATYCZNY- etap rejonowy

Kamil Naglik  kl. VIb  - opiekun p. A. Jończy

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX 2013

Wynik dobry: Maria Drabczyk   kl. IVc - opiekun p. A. Martyniak
                         Weronika Gieracka  kl. IVc  - opiekun p. A. Martyniak
                         Julia Skrzypczak  kl. Vd  - opiekun p. A. Maciejczyk
                         Julia Bogacz  kl. Vd  - opiekun p. A. Maciejczyk
                         Anna Kudłacik kl. VIa   - opiekun p. K. Góral

 

IV KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR DYREKTORA  ZESPOŁU SZKOLNO-GIMNAZJALNEGO NR 1
W KĘTACH „ENGLISH IS EASY”

 

Indywidualnie:  IV m-ce  Anna Kudłacik kl. VIa   - opiekun p. K. Góral
                              IX  m - ce  Agata Kuźma  kl. VIa  - opiekun p. K. Góral
                              XIX  m - ce  Anna Kraśnicka  kl. VIc  - opiekun p. G. Małysa

 

Drużynowo:  III m-ce  Anna Kudłacik kl. VIa   - opiekun p. K. Góral
                                        Agata Kuźma  kl. VIa  - opiekun p. K. Góral
                                        Anna Kraśnicka  kl. VIc  - opiekun p. G. Małysa
                       

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO PANDA 2013

Laureatka:  Gaia Garbacz  kl. Vd  - opiekun p. A. Maciejczyk
Wyróżnienie:  Maria Drabczyk  kl. IVc - opiekun p. A. Matryniak

 

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY  -  etap rejonowy:

Agata Kuźma kl. VIa  - opiekun p. D. Skudrzyk
Anna Kudłacik  kl. VIa  - opiekun p. D. Skudrzyk
Oliwia Miksa  kl. VIa  - opiekun p. D. Skudrzyk
Mateusz Jastrzębski kl. VIb - opiekun p. E. Sikora

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO” - etap rejonowy:

Wiktoria Kobielus  kl. VIb  - opiekun p. B. Talaga
Mateusz Jastrzębski  kl. VI b - opiekun p. B. Talaga
Wojciech Paw  kl. VIb  - opiekun p. B. Talaga

 

VIII KONKURS INFORMATYCZNY O PUCHAR DYREKTORA ZSG NR1 W KĘTACH

Indywidualnie:
VII  m- ce  Patryk Dendys  kl. VIa  - opiekun p. A. Waluś
XII  m -ce  Filip Michałkiewicz  kl. VIa  - opiekun p. A. Waluś
XII  m-ce  Michał Kasperek  kl. VIa  - opiekun p. A. Waluś

Drużynowo:
IV  m - ce   Patryk Dendys  kl. VIa  - opiekun p. A. Waluś
                    Filip Michałkiewicz  kl. VIa  - opiekun p. A. Waluś
                     Michał Kasperek  kl. VIa  - opiekun p. A. Waluś

 

MAŁOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ - etap rejonowy:

Mateusz Jastrzębski  kl. VIb  -  opiekun p. A. Garlacz

 

XVIII KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ 

Etap rejonowy:  Justyna Batko  kl. IV  - opiekun p. A. Garlacz 
                               Aleksandra Kula  kl. IVc  -  opiekun p. A. Garlacz 
                               Anna Drabińska  kl. IVc -  opiekun p. A. Garlacz 
                               Jerzy Drabiński  kl. VIa  -  opiekun ks. J. Orszulik  

Finaliści:  Aleksandra Kula  kl. IVc  -  opiekun p. A. Garlacz 
                  Anna Drabińska  kl. IVc -  opiekun p. A. Garlacz 
                  Jerzy Drabiński  kl. VIa  -  opiekun ks. J. Orszulik 

 

VI MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ
„JONASZ 2012/2013”

Etap rejonowy:  Anna Kudłacik  kl. VIa  - opiekun ks. J. Orszulik
                              Mateusz Jastrzębski kl. VIb  - opiekun p. A. Garlacz
                              Emilian Jurzak  kl. V   opiekun p. A. Garlacz

Laureatka:  Anna Kudłacik  kl. VIa  - opiekun ks. J. Orszulik

 

 

Konkursy artystyczne i inne

 

IX  MAŁOPOLSKI KONKURS LITERACKI „ Co mi w duszy gra?”

Wyróżnienie:  Weronika Gieracka  kl. IVc  - opiekun p. G. Małysa

 

XIV EDYCJA KONKURSU LITERACKIEGO „AMBROŻJADA”

II m-ce   Kinga Wójcik  kl. VIa  - opiekun p. J. Kołodziejczyk
III m - ce  Sara Malczyk  kl. IVd  - opiekun p. M. Ćwiertnia
III m - ce  Maria Drabczyk  kl. IVc - opiekun p. G. Małysa
Wyróżnienie :  Wiktoria Malczyk  kl. IVd  - opiekun p. M. Ćwiertnia
                           Stanisław Głowacki kl. Vd - opiekun p. M. Wróbel

 

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI w Nowym Sączu

Laureat:  Kamil Naglik   kl.VIb  - opiekun p. M. Karaim
Finalista:  Mateusz Jastrzębski  kl. VIb - opiekun p. M. Ćwiertnia

 

DIECEZJALNY KONKURS POEZJI RELIGIJNEJ w Żywcu

III m-ce   Mateusz Jastrzębski kl. VIb  -  opiekun p. M. Ćwiertnia
Finalista:  Kamil Naglik  kl. VIb - opiekun p. M. Karaim

 

REGIONALNY KONKURS INTERPRETACJI BAJKI I BAŚNI

III m-ce  Kamil Naglik  kl. VIb  - opiekun p. M. Karaim

 

XX MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „ Mieszkam w Beskidach”

I  m - ce  Oliwia Miksa  kl. VIa  - opiekun p. E. Sikora

 

XI  EDYCJA  KONKURSU PLASTYCZNEGO „Ku wolnej Polsce”

II  m - ce  Michał Szafran  kl. VIb  - opiekun p. E. Sikora

 

XII  POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY TRADYCJE ŚWIĄTECZNE
I NOWOROCZNE „ Hej kolęda, kolęda....”

I  m - ce  Julia Dudziak  kl. Vd  - opiekun p. B. Merta
Wyróżnienia:
Chwierut Kacper kl. Vb  - opiekun p. B. Merta
                         Jasińska Zuzanna kl. Vc 
- opiekun p. B. Merta
                         Stalec Aleksandra kl. Vc 
- opiekun p. B. Merta

 

XV  BIENNALE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY

Wyróżnienie:  Stanisław Głowacki  kl. Vd  - opiekun p. B. Merta

 

XXII  MAŁOPOLSKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY  
                                            TRIADA 2013

Laureatka eliminacji rejonowych w kategorii POEZJA :
Zuzanna Jasińska kl. Vc - opiekun p. M. Wróbel

 

GMINNY KONKURS „Artystą być 2013”

Nagroda główna:
Recytacja i interpretacja:  Kamil Naglik  kl. VIb,  Mateusz Jastrzębski  kl. VIb

Wyróżnienie specjalne:
Literatura: Weronika Gieracka  kl. IVc

Wyróżnienia:
Muzyka: Dominika Kasperczyk  kl. IVb
Poezja: Zuzanna Jasińska  kl. Vc
Literatura i interpretacja: Anna Drabińska  kl. IVc,  Maria Drabczyk  kl. IVc, 
Nina Smolarek  kl. IVc,  Julia Bogacz  kl. Vd,  Maja Bartuś  kl. VIc
Literatura:  Michalina Matejko  kl. Va
Plastyka:  Anna Kurnik  kl. Vd,  Kinga Wójcik  kl. VIa

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS  IV  I  V

klasy IV:

I m -ce  Wiktoria Królicka  kl. IVd  - opiekun p. M. Ćwiertnia
II m - ce Maria Drabczyk  kl. IVc  - opiekun p. G. Małysa
III m - ce Anna Drabińska  kl. IVc -  opiekun p. G. Małysa

klasy V:

I m- ce  Julia Dudziak  kl. Vd  - opiekun p. M. Wróbel
II m - ce Kinga Kramarczyk  kl. Vc  - opiekun p. M. Wróbel
III m - ce Julia Skrzypczak  kl. Vd  - opiekun p. M. Wróbel

 

SZKOLNY KONKURS „ Bitwa pod Monte Cassino”
Zwyciężyły :  Marzena Wójcik  kl. VIa
                        Agata Kuźma  kl VIa


SPORT

Osiągnięcia sportowe 2011/2012

Copyright 2011 Osiągnięcia. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free