Konkursy przedmiotowe 2014/2015

Konkurs JĘZYKA POLSKIEGO

Finaliści:
          Marzena Wójcik                   kl. 3c - opiekun mgr Dorota Cisińska
          Patrycja Bury                        kl. 2c - opiekun mgr Dorota Cisińska

Konkurs HISTORYCZNY

Finaliści:
          Maciej Pieczonka                kl. 3b - opiekun mgr Bożena Talaga- Krzysiak

 

Konkurs CHEMICZNY

Finaliści:
          Anna Marszałek                  kl. 3b - opiekun mgr Alicja Holcman

Czytaj więcej: Konkursy przedmiotowe 2014/2015

Konkursy przedmiotowe 2013/2014

Konkurs JĘZYKA POLSKIEGO

Laureaci:
          Anna Marszałek                  kl. 3b - opiekun mgr Zdzisław Szczupak

 

Małopolski konkurs "ŚLADAMI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. PUŁKOWNIK WITOLD PILECKI W PANTEONIE POLSKIEJ HISTORII"

Finaliści:
          Miron Dunikowski               kl. 3c - opiekun mgr Bożena Talaga-Krzysiak
         
Marcin Ogórek                     kl. 3b - opiekun mgr Bożena Talaga-Krzysiak

 

Konkurs GEOGRAFICZNY

Finaliści:
          Maciej Pieczonka                kl. 2b - opiekun mgr Anna Wiśniowska

Czytaj więcej: Konkursy przedmiotowe 2013/2014

Konkursy przedmiotowe 2012/2013

Konkurs JĘZYKA POLSKIEGO

Laureaci:
          Drabińska Karolina            kl. 3b - opiekun mgr Zdzisław Szczupak

 

Olimpiada MATEMATYCZNA

Laureaci:
          Maciej Ciśiński                    kl. 3b - opiekun mgr Edyta Jabłonka

 

Konkurs MATEMATYCZNY

Finaliści:
          Maciej Ciśiński                    kl. 3b - opiekun mgr Edyta Jabłonka

 

Czytaj więcej: Konkursy przedmiotowe 2012/2013

Konkursy przedmiotowe 2001-2016

JĘZYKA POLSKIEGO


Rok szkolny

Laureat

Finalista

Opiekun

 2001/2002

-------

Kinga Klimczyńska

 mgr Barbara Brzuska

2002/2003

 Anna Szczupak

Kinga Klimczyńska

mgr Barbara Brzuska

2005/2006

-------

Helena Krzysiak

mgr Małgorzata Sokalska

2007/200

 -------

 

-------

 Aleksandra Laszczak


Hanna Urbańczyk

 mgr Dorota Cisińska


mgr Małgorzata Sokalska

2009/2010

Julia Dziubek

--------

-------

Olga Piznal

mgr Małgorzata Ćwiertnia

mgr Dorota Cisińska

2010/2011

 Olga Piznal

 --------

 Anna Sroka

Julia Dziubek

mgr Dorota Cisińska

mgr Małgorzata Ćwiertnia

2011/2012

--------

Kinga Adamczyk

mgr Małgorzata Ćwiertnia

 2012/2013

 Karolina Drabińska  ----------- mgr Zdzisław Szczupak

 2013/2014

 Anna Marszałek  ----------- mgr Zdzisław Szczupak

2014/2015

--------- Patrycja Bury mgr Dorota Cisińska

2014/2015

--------- Marzena Wójcik mgr Dorota Cisińska

2015/2016

Patrycja Bury Dorota Doroszko
Stanisław Głowacki
mgr Dorota Cisińska

Czytaj więcej: Konkursy przedmiotowe 2001-2016

Copyright 2011 Konkursy przedmiotowe. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free