Sport

WYNIKI STARTÓW UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ – ZSG2 KĘTY

W MIĘDZYSZKOLNEJ RYWALIZACJI SPORTOWEJ  - I SEMESTR 2012/2013

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

/ ogólnopolski system współzawodnictwa sportowego szkół Szkolnego Związku Sportowego /

LEKKOATLETYKA

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

kategoria dziewcząt :

- GMINNE – 25.09.2012 – Bulowice

                Hrapkowicz Katarzyna - awans do zawodów powiatowych - prowadz.J.Gruszka

                Gabrysiak Aleksandra – awans do zawodów powiatowych - prowadz.M.Mrozik

                               Dwornik Nikola – prowadz.M.Mrozik

                               Pękala Patrycja – prowadz.M.Mrozik

                               Ciepielowska Roksana – prowadz.M.Mrozik

                               Madeja Natalia  - prowadz.M.Mrozik

                               Mazur Patrycja – prowadz.J.Gruszka

                               Bartuś Maja – prowadz.J.Gruszka

                               Kobielus Wiktoria – prowadz.J.Gruszka

                               Skudlarska Julia – prowadz.J.Gruszka

 

 - POWIATOWE – 27.09.2012 – Oświęcim

                               Hrapkowicz Katarzyna – prowadz.J.Gruszka

                               Gabrysiak Aleksandra – prowadz.M.Mrozik

 

kategoria chłopców :

 - GMINNE – 25.09.2012 – Bulowice

                               Pająk Kamil – awans do zawodów powiatowych – prowadz.V.Drabek

                               Zontek Eryk – awans do zawodów powiatowych – prowadz.V.Drabek

                               Nycz Artur – awans do zawodów powiatowych – prowadz.V.Drabek

                               Hankus Jakub – awans do zawodów powiatowych – prowadz.V.Drabek

                               Głowacki Stanisław – awans do zawodów powiatowych – prowadz.V.Drabek

                               Chwierut Kacper – prowadz.M.Mrozik

                               Jurzak Emilian – prowadz.M.Mrozik

                               Sienkiewicz Maciej – prowadz.M.Mrozik

                               Kulka Damian – prowadz.M.Mrozik

                               Grochowski Patryk – prowadz.M.Mrozik

                               Sordyl Gracjan – prowadz.M.Mrozik

                               Drabiński Jerzy – prowadz.V.Drabek

                               Adamus Kacper – prowadz.V.Drabek

                               Zmilczak Wojciech – prowadz.V.Drabek

                               Dyczkowski Patryk – prowadz.T.Sysak

 

- POWIATOWE – 27.09.2012 – Oświęcim

                               2 m-ce - Pająk Kamil – awans do zawodów wojewódzkich – prowadz.V.Drabek

                               4 m-ce – Zontek Eryk – awans do zawodów wojewódzkich – prowadz.V.Drabek

                                                Hankus Jakub – prowadz.V.Drabek

                                               Głowacki Stanisław – prowadz.V.Drabek

 

 - WOJEWÓDZKIE – Nowy Targ

                               Pająk Kamil – prowadz.V.Drabek

                               Zontek Eryk – prowadz.V.Drabek

 

 

HALOWE WIELOBOJE LEKKOATLETYCZNE

kategoria dziewcząt:

- WOJEWÓDZKIE – 13.11.2012 – Brzeszc ze

                               4 m-ce – drużyna w składzie:

                                               Hrapkowicz Katarzyna – prowadz.J.Gruszka

                                               Gibas Wiktoria – prowadz.J.Gruszka

                                               Rozner Sandra – prowadz.A.Pustelnik

                                               Hrapkowicz Bernadeta – prowadz.A.Pustelnik

                                               Madeja Natalia – prowadz.M.Mrozik

                                               Pękala Patrycja – prowadz.M,.Mrozik

 

kategoria chłopców:

- WOJEWÓDZKIE – 13.11.2012 – Brzeszcze

                               1 m-ce – drużyna w składzie:

                                               Pająk Kamil – prowadz.V.Drabek

                                               Drabiński Jerzy – prowadz.V.Drabek

                                               Nycz Artur – prowadz.V.Drabek

                                               Hankus Jakub – prowadz.V.Drabek

                                               Głowacki Stanisław – prowadz.V.Drabek

                                               Wróblewski Szymon – prowadz.J.Drozdowski

                                               Kowalczyk Jakub – prowadz.J.Drozdowski

                                               Żurek Filip – prowadz.J.Drozdowski

 

ZESPOŁOWE GRY SPORTOWE

MINI KOSZYKÓWKA

kategoria chłopców:

 - GMINNE – 12.11.2012 – Kęty

                               1 m-ce – drużyna w składzie:

                                               Pająk Kamil

                                               Zontek Eryk

                                               Drabiński Jerzy

                                               Sysak Błażej

                                               Zmilczak Wojciech

                                               Laszczak Jakub

                                               Konior Szymon

                                               Nycz Artur

                                               Kozioł Adrian

                                               Kruczek Bartłomiej

                                               Muchewicz Patryk

                                                                                              n-l prowadzący: V.Drabek

- ELIMINACJE POWIATOWE:      22.11.2012 – Polanka Wielka

                               3 m-ce w grupie – drużyna w składzie:

                                               Pająk Kamil

                                               Zontek Eryk

                                               Drabiński Jerzy

                                               Sysak Błażej

                                               Zmilczak Wojciech

                                               Laszczak Jakub

                                               Konior Szymon

                                               Nycz Artur

                                               Kozioł Adrian

                                               Kruczek Bartłomiej

                                               Muchewicz Patryk

                                                                                              n-l prowadzący: V.Drabek

 

MINI PIŁKA SIATKOWA

kategoria dziewcząt:

- GMINNE – 29.11.2012 – Kęty

                               4 m-ce – drużyna w składzie:

                                               Pasternak Wiktoria – prowadz.J.Gruszka

                                               Bartuś Maja – prowadz.J.Gruszka

                                               Hrapkowicz Katarzyna – prowadz.J.Gruszka

                                               Kierpiec Ewelina – prowadz.J.Gruszka

                                               Mazur Patrycja – prowadz.J.Gruszka

                                               Kula Aleksandra – prowadz.J.Gruszka

                                               Raj Monika – prowadz.J.Gruszka

                                               Hrapkowicz Bernadeta – prowadz.A.Pustelnik

                                               Rozner Sandra – prowadz.A.Pustelnik

                                               Madeja Natalia – prowadz.M.Mrozik

kategoria chłopców:

 - GMINNE – 29.11.2012 – Kęty

                               3 m-ce – drużyna w składzie:

                                               Drabiński Jerzy – prowadz.V.Drabek

                                               Zontek Eryk – prowadz.V.Drabek

                                               Pająk Kamil – prowadz.V.Drabek

                                               Nycz Artur – prowadz.V.Drabek

                                               Laszczak Jakub – prowadz.V.Drabek

                                               Konior Szymon – prowadz.V.Drabek

                                               Muchewicz Patryk – prowadz.V.Drabek

                                               Ciuchta Jan – prowadz.J.Drozdowski

 

HALOWA MINI PIŁKA NOŻNA

kategoria chłopców:

- GMINNE -          18.10.2012 – Kęty

                               nie wyszli z grupy eliminacyjnej – drużyna w składzie:

                                               Kowalczyk Jakub – prowadz.J.Drozdowski

                                               Zacny Oskar – prowadz.J.Drozdowski

                                               Wasielewski Krzysztof – prowadz.J.Drozdowski

                                               Wróblewski Szymon – prowadz.J.Drozdowski

                                               Koniorczyk Hubert – prowadz.

                                               Nyderek Adrian – prowadz.

                                               Kruczek Bartłomiej – prowadz.V.Drabek

                                               Zontek Eryk – prowadz.V.Drabek

                                               Pająk Kamil – prowadz.V.Drabek

 

INNE DYSCYPLINY

PŁYWANIE – ZAWODY INDYWIDUALNE I SZTAFETY

kategoria dziewcząt:

 - GMINNE – 04.12.2012 – Kęty

                               1 m-ce – Wołoszyn Magdalena ( grzbiet) – awans do zawodów powiatowych

                               1 m-ce – Bartuś Maja ( klasyk) – awans do zawodów powiatowych

                               2 m-ce – Dunikowska Nika ( dowolny) – awans do zawodów powiatowych

                               2 m-ce – Mazur Patrycja ( klasyk ) – awans do zawodów powiatowych

                               udział – Tomaszewska Natalia ( klasyk)

                                                 Annoni Martina ( dowolny )

                                                                                                              n-l prowadz.J.Gruszka

- POWIATOWE – 11.12.2012 – Oświęcim

                               2 m-ce – Bartuś Maja ( klasyk ) – awans do zawodów wojewódzkich

                               3 m-ce – Wołoszyn Magdalena ( grzbiet ) – awans do zawodów wojewódzkich

                               4 m-ce – Dunikowska Nika ( dowolny ) – awans do zawodów wojewódzkich

                               4 m-ce – Mazur Patrycja ( klasyk ) – awans do zawodów wojewódzkich

                                                                                                              n-l prowadz.J.Gruszka

kategoria chłopców:

- GMINNE – 04.12.2012 – Kęty

                               1 m-ce – Chwierut Kacper ( grzbiet ) – awans do zawodów powiatowych

                               3 m-ce – Woźniak Jakub ( klasyk ) – awans do zawodów powiatowych

                               3 m-ce – Jurzak Emilian ( dowolny ) – awans do zawodów powiatowych

                                                                                                              n-l prowadz.M.Mrozik

                               2 m-ce – Olearczyk Aleksander ( motyl ) – awans do zawodów powiatowych

                                                                                                              n-l prowadz.T.Sysak

                               udział – Sienkiewicz Maciej ( dowolny )

                                               Kulka Damian ( dowolny )

                                               Iskierka Arkadiusz ( grzbiet )

                                                                                                              n-l prowadz.M.Mrozik

                               udział – Ciuchta Jan ( grzbiet )

                                               Wróblewski Szymon ( klasyk )

                                                                                                              n-l prowadz.J.Drozdowski

                               1 m-ce – sztafeta w składzie: - awans do zawodów wojewódzkich

                                                               Woźniak Jakub

                                                               Jurzak Emilian

                                                               Sienkiewicz Maciej

                                                               Kulka Damian

                                                               Chwierut Kacper

                                                                                                              n-l prowadz.M.Mrozik

                                                               Olearczyk Aleksander – prowadz.T.Sysak

                                                               Wróblewski Szymon – prowadz.J.Drozdowski

 

- POWIATOWE – 11.12.2012 – Oświęcim

                               3 m-ce – Chwierut Kacper ( grzbiet ) – awans do zawodów wojewódzkich

                               5 m-ce – Woźniak Jakub ( klasyk )

                               6 m-ce – Jurzak Emilian ( dowolny )

                                                                                                              n-l prowadz.M.Mrozik

                               4 m-ce – Olearczyk Aleksander ( motyl ) – awans do zawodów wojewódzkich

                                                                                                              n-l prowadz.T.Sysak

                               2 m-ce – sztafeta w składzie:- awans do zawodów wojewódzkich

                                                               Kulka Damian

                                                               Chwierut Kacper

                                                               Jurzak Emilian

                                                               Woźniak Jakub

                                                               Iskierka Arkadiusz

                                                                                                              n-l prowadz.M.Mrozik

                                                               Olearczyk Aleksander – prowadz.T.Sysak

                                                               Wróblewski Szymon – prowadz.J.Drozdowski

ZAWODY „DODATKOWE” = POZA RYWALIZACJĄ OGÓLNOPOLSKĄ

18.09.2012 – Kęty – INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE DZW. / CHŁ.

                                               „CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE”

                               1 m-ce – Pająk Kamil ( 60m - 8,7)

                               1 m-ce – Laszczak Jakub (pił.pal. – 41,00 )

                               1 m-ce – Nycz Artur ( w dal – 4,05 )

                               2 m-ce – Muchewicz Patryk ( pił.pal. – 40,50 )

                               2 m-ce – Drabiński Jerzy ( 60m – 9,1 )

                               3 m-ce – Zontek Eryk ( 60m – 9,3 )

                               udział – Głowacki Stanisław

                                                 Hankus Jakub

                                                                                                              n-l prowadz.V.Drabek

                               3 m-ce – Jurzak Emilian ( w dal – 3,53 )

                               udział – Chwierut Kacper

                                                                                                              n-l prowadz.M.Mrozik

                               2 m-ce – Dyczkowski Patryk ( w dal – 3,60 )

                               udział – Żabiński Kacper

                                                Martyniak Robert

                                                Olearczyk Aleksander

                                                Markowski Eryk

                                                Kreczmer Wiktoria

                                                Matejko Michalina

                                                Borkowska Patrycja

                                                Ryś Patrycja

                                                                                                              n-l prowadz.T.Sysak

                              

                               udział – Pękala Patrycja

                                                 Madeja Natalia

                                                 Gabrysiak Aleksandra

                                                                                                              n-l prowadz.M.Mrozik

 

                               udział – Lewandowska Natalia

                                                 Lipińska Julia

                                                 Tomaszewska Natalia

                                                 Kobielus Wiktoria

                                                 Kasperczyk Dominika

                                                 Bartuś Maja

                                                 Pasternak Wiktoria

                                                 Hrapkowicz Katarzyna

                                                                                                              n-l prowadz.J.Gruszka

 

06.12.2012 – Kęty - MIKOŁAJKOWE HALOWE INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE ZAWODY                                                   LEKKOATLETYCZNE DZW. / CHŁ.

 

                               4 m-ce – Hrapkowicz Katarzyna ( 25m – 4,57 )

                               6 m-ce – Hrapkowicz Katarzyna ( wzwyż – 105 )

                               8 m-ce – Mazur Patrycja ( 25m – 4,61 )

                               3 m-ce – Mazur Patrycja ( wzwyż – 115 )

                               5 m-ce – Lewandowska Natalia ( pił.lek. – 8,20 )

                               8 m-ce – Rusek Marta ( pił.lek. – 8,00 )

                               9 m-ce – Młocek Monika ( pił.lek. – 7,70 )

                                                                                                              n-l prowadz.J.Gruszka

                               1 m-ce – Pająk Kamil ( wzwyż – 130 )

                               2 m-ce – Pająk Kamil ( 25m – 4,12 )

                               4 m-ce – Nycz Artur ( 25m - 4,24 )

                               11 m-ce – Nycz Artur ( wzwyż – 110 )

                               5 m-ce – Zontek Eryk ( 25m – 4,43 )

                               5 m-ce – Zontek Eryk ( wzwyż – 120 )

                               1 m-ce – Laszczak Jakub ( pił.lek. – 8,90 )

                               8 m-ce – Sysak Błażej ( pił.lek. – 7,25 )

                               12 m-ce – Hankus Jakub ( pił.lek. – 5,30 )

                                                                                                              n-l prowadz.V.Drabek

                2 m-ce – w klasyfikacji końcowej szkół podstawowych ( 64 pkt-y ).

                              

Copyright 2011 Sport. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free