Rodzice z "dwójki" pomagają szkole

14 czerwca przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 2 w Kętach odbył się Festyn Rodzinny, podczas którego  Komitet „Rodzice dzieciom” przeprowadził, na podstawie wydanego przez Burmistrza Gminy Kęty pozwolenia, zbiórkę publiczną w formie sprzedaży cegiełek.

W ramach zbiórki rozprowadzano cegiełki o nominałach 3 i 10 złotych. Sprzedano 484 cegiełki o nominale 3 złotych i uzyskano kwotę 1452 złotych oraz 335 cegiełek o nominale 10 złotych co dało kwotę 3350 złotych. W sumie zebrano 4802 złote, które po odjęciu kosztów opłaty skarbowej wspomnianego wyżej pozwolenia czyli 82 złotych, dało łączny dochód w wysokości 4720 złotych. Zebrana kwota zostanie w całości przeznaczona na zakup pomocy dydaktycznych dla Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
Komitet „Rodzice dzieciom” serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli jego działania.

Copyright 2011 Rodzice z "dwójki" pomagają szkole. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free