Etap szkolny konkursu „Artystą być… 2013” w ZSG nr 2 zakończony

       W ubiegłym tygodniu, w naszej szkole, miał miejsce wieczorek artystyczny będący podsumowaniem gminnego projektu „Artystą być… 2013”.   Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie (ze wszystkich konkursowych kategorii) mogli zaprezentować swój talent i artyzm licznie zebranej publiczności, która w większości składała się z osób najbliższych dla młodych adeptów sztuki.

 W blasku świec, delektując się okazjonalnie przygotowanym przez szkołę poczęstunkiem, widzowie uczestniczyli w dwugodzinnym spektaklu, na który składały się prezentacje recytatorskie, popisy wokalne i instrumentalne,  interpretacje utworów literackich i występy taneczne. Publiczność odbierała każdy występ z nieukrywanym entuzjazmem, nagradzając występujących uczniów gromkimi brawami. Oprócz prezentacji „na żywo”,  uczestnicy spotkania mogli podziwiać wystawę nagrodzonych  prac plastycznych i fotograficznych, która wzbudziła nie mniejsze zainteresowanie. Spotkanie przyniosło zebranym wiele wzruszeń  oraz artystycznych doznań. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Copyright 2011 Etap szkolny konkursu „Artystą być… 2013” w ZSG nr 2 zakończony. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free