Dzień dziecka z Domem Kultury w Kętach

Gotowi na oceaniczną podróż w otchłań pełną zabawy? Zapraszamy na Dzień EKO – Dziecka z Domem Kultury w Kętach już 1 czerwca 2019 od 15:30!
Imprezę plenerową poprzedzi Rodzinny Rajd Rowerowy. Na uczestników czekają: przygoda, piękne widoki, rodzinna sobota w sportowym EKO-klimacie, a także coś pysznego na mecie! Trasa to prawie 22 km na terenach Gminy Kęty. Jak co roku przewidujemy nagrody dla Najmłodszego i Najstarszego Uczestnika Rajdu, a także dla Najliczniejszej Rodziny.  Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany jest pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty.
Zapisy tylko do 23 maja 2019. Ilość miejsc ograniczona.
Na młodych odkrywców podczas imprezy plenerowej czekają atrakcje: dmuchańce i liczne animacje, pokaz tańca HULA, program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z sekcji działających przy Domu Kultury w Kętach, warsztaty artystyczne i naukowe, quizy i konkursy z nagrodami, ·rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Co skrywa ocean?" - nasza galeria na I piętrze zamieni się w oceaniczną otchłań pełną EKO - skarbów, smaki, które kochają przedszkolaki, bo cóż jest lepszego niż lemoniada albo pyszny sok w letni dzień, swoją pracę pokażą nam również pasjonaci z Koła Pszczelarzy w Kętach.
AHOJ PRZYGODO!

SPONSOREM GŁÓWNYM WYDARZENIA JEST OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Copyright 2011 Dzień dziecka z Domem Kultury w Kętach. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free