Dzień otwarty w PWSZ w Oświęcimiu

W dniu 7 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy eksperymentalnej  3Be gimnazjum pod opieką K. Wadoń-Kasprzak oraz p. D. Cisińskiej wzięli udział w Dniu Otwartym zorganizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu.

Uczniowie uczestniczyli w pokazowych zajęciach zorganizowanych przez Instytut Pielęgniarstwa, Zarządzania i Inżynierii Produkcji, jak i Instytut Nauk Politycznych. Wzięli również udział w matematycznej grze terenowej zorganizowanej przez Katarzynę Wadoń-Kasprzak. W trakcie imprezy uczniowie mieli okazję rozwiązywać łamigłówki matematyczne, jak również zapoznać się z historią PWSZ w Oświęcimiu.

Copyright 2011 Dzień otwarty w PWSZ w Oświęcimiu. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach