SP 2 Kęty zwycięzcą gminnej ligi w piłkę nożną

21 lutego 2013 r., w hali OSiR w Kętach odbył się trzeci turniej, który zakończył rozgrywki halowej piłki nożnej szkół podstawowych. W lidze, której organizatorem były ZSG nr 2 w Kętach (Grzegorz Szulc) i ZSG Malec (Alicja Sołtysek) uczestniczyła większość szkół podstawowych z Gminy Kęty. Po 3 rundach i 12 rozegranych spotkaniach niekwestionowanym zwycięzcą (11 wygranych, 1 remis) okazali się uczniowie kęckiej „dwójki”. Kolejne miejsca na podium zajęły drużyny SP Bulowice i SP Malec.

Najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymali z rąk dyrektor ZSG nr 2 w Kętach Marii Koperskiej i dyrektora OSiR Mirosława Smolarka medale, dyplomy i pamiątkowe statuetki.

Kolejność końcowa:
1.SP 2 Kęty
2.SP Bulowice
3.SP Malec
4.SP 1 Kęty
5.SP Łęki

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach:
SP Bulowice – Piotr Glanowski
SP Malec – Michał Płonka
SP Łęki – Miłosz Wiśniowski
SP 1 Kęty – Szymon Hankus
SP 2 Kęty – Eryk Zontek

Warto dodać, że trzon naszej drużyny stanowią uczniowie, którzy uczęszczają do IV klasy sportowej o profilu piłka nożna, w tym najlepszy bramkarz całego turnieju: Jakub Kowalczyk. Uczniowie ci równolegle trenują piłkę nożną w klubie MIG XXI.

Copyright 2011 SP 2 Kęty zwycięzcą gminnej ligi w piłkę nożną. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach