Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

14 i 15 marca w hali OSiR w Kętach odbył się gminny etap Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej. Organizatorem zawodów był ZSG   nr 2 Kęty i Gmina Kęty. Do rywalizacji w kategorii dziewcząt przystąpiło pięć drużyn ZSG nr 1 i nr 2 w Kętach, ZSP Bulowice i ZSG Nowa Wieś. W grupie chłopców zagrały jedynka i dwójka z Kęt oraz Bulowice i Nowa Wieś. Nie obyło się bez emocji, kilka meczy rozstrzygnął dopiero tie-break, co świadczy o wyrównanym poziomie w tej dyscyplinie w naszej gminie. W każdej ze startujących szkół prowadzone jest szkolenie z piłki siatkowej w ramach dodatkowych zajęć Akademii Siatkówki.

   WYNIKI TURNIEJU :

        Dziewczęta :                                               Chłopcy:

I m – ZSG Nowa Wieś                                          I m – ZSG nr 2 Kęty

II m – ZSP Witkowice                                           II m – ZSG Nowa Wieś

III m – ZSG nr 1 Kęty                                          III m – ZSG nr 1 Kęty

IV m – ZSP nr 2 Kęty                                          IV m – ZSP Bulowice

 V m – ZSP Bulowice

 Zespoły za miejsca I-III otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez Gminę Kęty.

 

 

Do etapu powiatowego w kategorii dziewcząt zakwalifikował się zespół ZSG Nowa Wieś ,a w kategorii chłopców ZSG 2 Kęty.

Copyright 2011 Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free