"Czwórka" dziewcząt UMKS ,,Kęczanin” w finale wojewódzkim Kinder+Sport

W Chrzanowie odbył się drugi etap eliminacji rozgrywek Kinder+Sport klas szóstych, w którym wystąpiły dwie nasze uczennice Monika Raj i Aleksandra Kula. W turnieju czwórek dziewczyny zajęły III m za ekipą Andrychowa i Chrzanowa, co dało im ogółem II m w eliminacjach i awans do finału wojewódzkiego. Jest to już trzeci udział dziewcząt w tym etapie na przestrzeni trzech ostatnich sezonów. Rok temu zagrały w "trójkach", a wcześniej w "dwójkach". Liczymy, że dziewczętom uda się zając jeszcze lepsze miejsce jak w roku ubiegłym (IX m w trójkach).

Skład zespołu : Monika Raj, Aleksandra Kula, Wiktoria Olbrzymek, Gabrysia Michałowska i Julia Rudzka.

 

 

Copyright 2011 "Czwórka" dziewcząt UMKS ,,Kęczanin” w finale wojewódzkim Kinder+Sport. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free