Awans w kategorii trójek chłopców do wojewódzkiego etapu Kinder+Sport

25 kwietnia w hali MOSiR Krzeszowice odbył się II turniej eliminacyjny Kinder+Sport trójek chłopców, w którym wystartowało 8 zespołów z Kęt, Andrychowa i Krzeszowic. Dobry start naszego zespołu w I rundzie, która odbyła się w Andrychowie oraz punkty z II rundy z Krzeszowic zadecydowały o awansie piątoklasistów z ,,dwójki” do finału wojewódzkiego Kinder+Sport.

 

Zespoły podzielono na 2 grupy, gdzie najlepsze zespoły z grup spotkały się w finale, a drużyny z drugiego miejsca zagrały o miejsce III. Kolejne zespoły które zajęły równoległe miejsca w tabeli zagrały o dalsze miejsca w klasyfikacji.

Po rozegraniu rundy eliminacyjnej w grupach nasz zespól uplasował się dopiero na III miejscu, co pozwoliło mu na grę o V miejsce, którą zakończyli zwycięstwem 2:0. Po przeliczeniu punktów z dwóch turniejów eliminacyjnych okazało się, że kwalifikację do województwa uzyskał I zespół z Andrychowa z wynikiem 200 pkt oraz z jednakowym wynikiem 170 pkt zespół UMKS Kęczanin i dwa kolejne zespoły MKS Andrychów.

 

W rozgrywkach trójek (klasy piąte) z Kęt wystartowali chłopcy z ZSG 2 Kęty uczęszczający do V i IV klasy sportowej: Patryk Białek, Hubert Koniorczyk, Adrian Drewniany i Patryk Neczek. Opiekunem drużyny chłopców UMKS w trakcie turnieju był Jacek Drozdowski

Copyright 2011 Awans w kategorii trójek chłopców do wojewódzkiego etapu Kinder+Sport . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free