II m drużyny chłopców ZSG nr 2 Kęty w powiatowych igrzyskach w piłce siatkowej

27 kwietnia w hali ZSP 2 w Chełmku odbyły się igrzyska w piłce siatkowej chłopców szczebla powiatowego. Do rywalizacji przystąpiły drużyny ZSP 4 Brzeszcze, SP Brzezinka i SP 5 Oświecim i ZSG 2 Kęty. Zespoły zagrały systemem ,,każdy z każdym”, zgodnie z przepisami PZPS, sety do 21 pkt Już pierwszy mecz z Brzezinką nie był dla naszej drużyny łatwy i zakończył się dopiero duża przewagą w tie-breaku. Kolejne mecze zakończyły się zwycięstwem ,,dwójki”, jednak gra poszczególnych zawodników była bardzo nierówna i świadczyła o braku ogrania i doświadczenia. U większości zawodników w momencie wejścia na boisko pojawił się strach, który wpływał na pogorszenie jakości gry całej drużyny   i seryjną utratę punktów. W meczu z drużyną z Brzeszcz niestety brakło szczęścia oraz konsekwencji w grze i mecz zakończył się niekorzystnym dla Kęt wynikiem 1:2. To zamknęło drogę startu naszym chłopcom w dalszym etapie rozgrywek szczebla rejonowego, do którego awansowała tylko pierwsza drużyna z powiatu.

 

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

Im    – ZSP 4 Brzeszcze

II m  – ZSG 2 Kęty

III m – SP 5 Oświęcim

 SKŁAD DRUŻYNY ZSG 2 KĘTY:

Jakub Żurek, Filip Żurek, Jan Ciuchta, Mikołaj Haręża, Dawid Kasperek, Patryk Białek, Hubert Koniorczyk, Jakub Daniel, Kacper Bosak, Carlo Chiaravalloti.          

Opiekun : Małgorzata Mrozik

Copyright 2011 II m drużyny chłopców ZSG nr 2 Kęty w powiatowych igrzyskach w piłce siatkowej . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free