III m drużyny dziewcząt ZSG nr 2 Kęty w powiatowych igrzyskach w piłce siatkowej

26 marca w hali ZSP 1 w Chełmku odbyły się igrzyska w piłce siatkowej dziewcząt szczebla powiatowego. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn z Oświęcimia, Piotrowic, Skidzynia, Chełmka, Zatora, Osieka i ZSG 2 Kęty. Zespoły zagrały w 2 grupach systemem ,,każdy z każdym”, zgodnie z przepisami PZPS, sety do 21 pkt.

Niestety w wyniku losowania Kęty już w grupie trafiły na głównego rywala czyli dziewczęta z klasy sportowej z Oświęcimia. Mecz zakończył się przegraną, a to mimo zajęcia drugiego miejsca w grupie zamknęło drogę naszym dziewczętom do gry o pierwsze miejsce w zawodach. Po wyjściu z grupy w grze o III m Kęty bez trudu pokonały zespół ze Skidzynia. Trochę szkoda, że naszym dziewczętom brakło pewności siebie w grze z oświęcimiankami, z którymi rywalizują w lidze oświęcimskiej. Dziewczyny w większości trenują w klubie UMKS ,,Keczanin” i na pewno nie brakuje im ogrania i doświadczenia, a jednak brakło determinacji i pewności siebie, co zadecydowało o zwycięstwie rywalek.

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

Im    – SP 11 Oświęcim

II m  – ZSP 1 Chełmek

III m – ZSG 2 Kęty

 

SKŁAD DRUŻYNY ZSG 2 KĘTY:

 

Aleksandra Kula, Monika Raj, Wiktoria Królicka, Maria Drabczyk, Sandra Rozner, Aleksandra Tomasik, Anna Drabińska, Emilia Szłapa, Nikola Gurbiel, Wiktoria Sachmerda          Opiekun : Joanna Gruszka

Copyright 2011 III m drużyny dziewcząt ZSG nr 2 Kęty w powiatowych igrzyskach w piłce siatkowej . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free