Młodzi piłkarze z kęckiej dwójki tuż za podium w powiatowych zawodach mini piłki nożnej

W dniu 21 maj br, na obiektach MOSiR Oświęcim rozegrano powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej.Gminę Kęty reprezentowała Szkoła Podstawowa nr w Kętach, która w meczu o III miejsce przegrała z SP Oświęcim 0:2, i zajęła IV miejsce w turnieju.

Wyniki rozegranych spotkań przez SP nr 2 w Kętach:

SP Kęty           :           SP Chełmek                 0:3

SP Kęty           :           SP Przeciszów             3:0

SP Kęty           :           SP Oświęcim               0:2

Zwycięzcą turnieju Powiatowego została drużyna SP Chełmek, która w finale pokonała SP Brzeszcze 3:0

Skład drużyny:

Emilian Jurzak, Kacper Chwierut, Gabriel Łuczak , Oskar Zacny, Szymon Wróblewski, Jakub Kowalczyk, Kornel Ryszka, Maciej  Sienkiewicz, Aleksandro Ferrari, Hubert Koniorczyk.

Trener: Grzegorz Szulc

Copyright 2011 Młodzi piłkarze z kęckiej dwójki tuż za podium w powiatowych zawodach mini piłki nożnej . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach