TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DLA CZWARTOKLASISTÓW W DWÓJCE

W dniu 17.01.2014r. w sali gimnastycznej ZSG 2 w Kętach odbył się turniej mini piłki siatkowej chłopców i dziewcząt. Tym razem w zawodach wzięli udział najmłodsi adepci siatkarskiej sztuki, mianowicie uczniowie klasy IV szkoły podstawowej. Organizatorem imprezy dla najmłodszych adeptów był nauczyciel ZSG nr 2 Kety - Jacek Drozdowski. Z Gminy Kęty w turnieju wzięły udział drużyny z ZSG nr 1, ZSG nr 2, ZSP Witkowice i ZSG Nowa Wieś. Gościnnie w rozgrywkach wystąpiły zespoły Millenium Porąbka. Ze względu na rekordową ilość startujących drużyn wszystkie mecze zostały rozegrane w grupach i na czas. Ogółem w zawodach wystąpiło 11 zespołów chłopców i 19 drużyn dziewcząt.

Atmosfera rywalizacji była bardzo emocjonująca, dzieci przeżywały swoje zwycięstwa i porażki, lecz wszystko odbywało się w duchu sportowej rywalizacji. Najlepsze drużyny zostały wyróżnione pamiątkowym dyplomem. Dla wszystkich uczestników turnieju przygotowany został słodki poczęstunek w postaci drożdżówek i soczków, który ufundowała Gmina Kęty.

Klasyfikacja końcowa:

DZIEWCZĘTA

I m-ce Alicja Kubica, Honorata Zolich (ZSG 1 Kęty)

II m-ce Julia Żyła, Melania Bogunia (ZSG 2 Kęty)

III m-ce Nikola Paszek, Katarzyna Wielgosz (ZSG 1 Kęty)

CHŁOPCY

I m-ce Alessandro Ferreri, Forystek Dawid

II m-ce Partyk Białek, Mikołaj Haręża

III m-ce Hubert Koniorczyk, Dominik Nycz, Jakub Jasiński

Wszyscy zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III reprezentowali ZSG nr 2 Kęty

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM

Copyright 2011 TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DLA CZWARTOKLASISTÓW W DWÓJCE. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free