Pierwszy Turniej Mini Siatkówki klas V i VI

W środę 23 października 2013r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach odbył się pierwszy w tym roku szkolnym turniej mini piłki siatkowej dziewcząt i chłopców klas V i VI. Organizatorem był Pan Jacek Drozdowski z ZSG nr 2 w Kętach. W turnieju wzięły udział 4 drużyny dziewcząt i 3 drużyny chłopców reprezentujące szkoły z gminy Kęty oraz klub Millenium w Porąbce.

Pierwsze miejsce wśród dziewcząt zajęły uczennice V klasy SP nr 2 w Kętach i zwyciężczynie ubiegłorocznej rywalizacji klas IV:  Aleksandra Kula, Monika Raj i Wiktoria Królicka, które w decydującym o zwycięstwie spotkaniu pokonały 2:0 (26:24, 25:23) drużynę SP nr 1 (Kamila Moskal, Dominika Naglik, Ola Sikora, Julka Kowalczyk). Trzecie miejsce zajęły dziewczęta z Porąbki: Justyna Borgosz, Karolina Rozeger, Karina Duszyk i Julia Lach, a czwarte druga ekipa SP 2 (Sandra Rozner, Bernadetta Hrapkowicz, Izabela Skoczyńska).

Rywalizację chłopców wygrał zespół szóstoklasistów SP nr 1 w Kętach w składzie: Kacper Własiński, Konrad Kawczyński, Filip Mrowiec i Maciej Pająk, który pokonał dwie drużyny z kęckiej "dwójki". II m zajął zespól uczniów klasy VIB sportowej ZSG 2 w składzie :Patryk Mędrala, Arkadiusz Iskierka, Adam Matuszczak. Trzecie miejsce przypadło zespołowi uczniów klasy VB sportowej ZSG2 w składzie : Jakub i Filip Żurek, Carlo Chavalotti i Krzysztof Wasilewski (uczniowie klasy V B sportowej).

Kolejna runda zawodów odbędzie się w listopadzie 2013.

Copyright 2011 Pierwszy Turniej Mini Siatkówki klas V i VI . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach