IV MISTRZOSTWA SP NR 2 W BADMINTONIE

19 czerwca w sali ZSG nr 2 w Kętach odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Szkoły Podstawowej w Badmintonie. W zawodach wystartowało łącznie 19 uczniów z klas IV-VI, w tym 6 dziewcząt i 13 chłopców. Dziewczęta rozegrały pojedynki systemem grupowym, a chłopcy systemem ,,do dwóch przegranych”.

W kategorii dziewcząt bez niespodzianek zwyciężyła triumfująca w tej grupie uczennica IV B, Sandra Rozner, II m zajęła najmłodsza uczestniczka turnieju, Emilia Szłapa z III klasy, a brązowy medal po raz drugi z rzędu zajęła Natalia Madeja, Grupę chłopców nieoczekiwanie wygrał trzeci w klasyfikacji łącznej Emilian Jurzak, II m zajął lider szkolnej rywalizacji Kacper Chwierut, a na III m uplasował się debiutujący w lidze Szymon Konior z klasy VI A

Uczniowie startujący w poszczególnych grupach za miejsca I-III w ostatniej rundzie rozgrywek otrzymali pamiątkowe medale.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PO IV RUNDACH:

DZIEWCZĘTA :                                                                    CHŁOPCY :

I m – Sandra ROZNER                                                I m – Kacper CHWIERUT

II m – Bernadetta HRAPKOWICZ                              II m – Szymon WRÓBLEWSKI

III m – Patrycja KULKA                                                     III m – Emilian JURZAK

Mistrzowie SP nr 2 w Kętach w kategorii dziewcząt Sandra Rozner i chłopców Kacper Chwierut,  otrzymali okolicznościowe statuetki, a uczestnicy rozgrywek, którzy w końcowej klasyfikacji zajęli miejsca I-III otrzymali pamiątkowe koszulki. Warto dodać, że medale dla dzieci ufundowała Kęcka Sekcja Badmintona, trenująca na co dzień w sali ZSG 2.

Copyright 2011 IV MISTRZOSTWA SP NR 2 W BADMINTONIE. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach