SP 2 Kęty mistrzem Gminy Kęty w mini siatkówce

SP nr 2 w Kętach zwyciężyło w I Edycji ligi mini siatkówki w sezonie 2012/2013. Organizatorem rozgrywek dla szkół z naszej gminy był kęcki magistrat, a koordynatorami Andrzej Dudek, Magdalena Węglińska i Ireneusz Sidło. Ostatnie zawody, w których wyłoniono najlepsze drużyny reprezentujące V i VI klasy odbyły się w sobotę 26 maja w hali OSiR w Kętach. Medale najlepszym uczniom wręczał środkowy I-ligowej drużyny UMKS Kęczanin Kęty, Michał Mysera.

Do zawodów przystąpiło 12 par dziewcząt i 3 pary chłopców. Chłopcy rozegrali mecze do dwóch setów wygranych do 25, a dziewczęta podzielono na 3 grupy i zarówno w rundzie eliminacyjnej jak i finałowej grały jednego seta do 15 punktów.

Klasyfikacja końcowa całej edycji dla klas V i VI (chłopcy):

1. SP 1 Kęty: Kacper Własiński, Pająk Maciej, Mrowiec Piotr, Kawczyński Konrad - 60 pkt

2. SP Bulowice: Filip Pactwa, Mreńca Dominik, Kużma Aleksander - 48 pkt.

3. SP 2 Kęty I : Muchewicz Patryk, Nycz Artur, Mędrala Patryk, Gacek Sambor - 28 pkt.

Klasyfikacja końcowa całej edycji dla klas V i VI (dziewczęta):

1. SP Nowa Wieś V: Maria Witek, Wiktoria Olbrzymek, Kamila Królicka - 61 pkt.

2. SP Nowa Wieś VI: Katarzyna Pawińska, Gabriela Pękala, Katarzyna Herl - 40 pkt.

3. UMKS Kęczanin: Zofia Kozieł, Celina Kierzek, Paulina Maciaszek - 33 pkt

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ W MINISIATKÓWCE W SEZONIE 2012/2013

1. SP nr 2 Kęty – 298 pkt.

2. SP Nowa Wieś - 225 pkt.

3. SP nr 1 Kęty – 147 pkt.

4. SP Bulowice - 75 pkt

5. SP Witkowice - 23 pkt.

Copyright 2011 SP 2 Kęty mistrzem Gminy Kęty w mini siatkówce. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach