W sobotę 11 maja 2013 r. został rozegrany ostatni z cyklu pięciu turniejów mini piłki siatkowej dla klas czwartych. Zawody, których organizatorem i sponsorem była Gmina Kęty prowadzili Andrzej Dudek, Magdalena Węglińska i Ireneusz Sidło. Medale najlepszym IV-klasistom w naszej gminie wręczał atakujący I-ligowej drużyny UMKS ,,Kęczanin” Kęty, Igor Walczykowski.

W ciągu całej edycji prowadzona była punktacja dla poszczególnych par oraz startujących w rozgrywkach szkół. Ostatni turniej był także okazją do podsumowania całorocznej rywalizacji i wręczenia medali dla najlepszych zespołów.

Klasyfikacja końcowa całej edycji dla klas IV

Dziewczęta: 1. SP 2 Kęty I: Aleksandra Kula, Monika Raj - 75 pkt 2. SP 2 Kęty II : Sandra Rozner, Bernadeta Hrapkowicz, Izabela Skoczyńska – 38 pkt 3. Kęczanin IV : Maria Drabczyk, Wiktoria Królicka – 32 pkt 4. SP 1 Kęty (28) 5. Kęczanin I (22) 6. SP Nowa wieś III (21)

Chłopcy: 1. SP 2 Kęty I: Jakub i Filip Żurek, Carlo Chiaravalloti - 72 pkt 2. Kęczanin : Mikołaj Haręża, Marcin Maciaszek - 51 pkt 3. SP 2 Kęty II : Jan Ciuchta, Adrian Samson - 39 pkt 4. SP Nowa Wieś (25)

Gratulujemy naszym czwartoklasistom, którzy okazali się najlepsi zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Copyright 2011 Uczniowie ,,dwójki” najlepsi w Kęckiej Lidze Siatkówki klas czwartych szkół podstawowych. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach