Witkowice awansują do powiatu w minisiatkówce dziewcząt w rozgrywkach SZS

9 marca w kęckiej hali OSiR-u odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży  w Piłce Siatkowej dziewcząt. Organizatorem eliminacji była Szkoła Podstawowa nr 2 Kęty, a sędziami w zawodach uczniowie klas sportowych z ,,dwójki”.

Do zawodów przystąpiło 6 zespołów dziewcząt reprezentujących Gminę Kęty:  SP nr 1,2 i 3 Kęty, SP Bulowice, SP Witkowice i SP Nowa Wieś. Zawody rozegrano systemem ,,każdy z każdym do 2 wygranych setów do 15 pkt w dwóch grupach. Po rozegraniu eliminacji do półfinałów awansowały SP Witkowice, które grając z zespołem z Nowej Wsi zwyciężyły 2:0. W drugim spotkaniu pomiędzy SP 1 Kety i Bulowicami, po emocjonującej końcówce 2:1 zwyciężył zespół z Kęt. Finał zakończył się zwycięstwem 2:0  Witkowic nad zespołem kęckiej ,,jedynki”.

 

MECZE W GRUPACH:

GR A

Nowa Wieś- SP 3 Kęty          2:1

SP 3 Kety – Bulowice            1:2

Nowa Wieś -  Bulowice         1:2

GR B

SP Witkowice-SP 2 Kęty       2:1

SP 1 Kęty - SP 2 Kęty            2:0

SP 1 Kęty-SP Witkowice      1:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT:

I m SP Witkowice

II m SP 1 Kęty

III m SP Bulowice

IV m SP Nowa Wieś

V –VI m SP 2 Kęty, SP 3 Kęty

Skład drużyny SP Witkowice: Klęczar Kamila, Dąbrowska Barbara, Gawęda Kornelia, Durańczyk Anna, Domasik Nikola, Stawowczyk Gabriela, Marczyńska Maria, Luranc Martyna

 

Copyright 2011 Witkowice awansują do powiatu w minisiatkówce dziewcząt w rozgrywkach SZS. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free