Udany start ,,dwójki” w Powiatowym Trójboju Lekkoatletycznym

27 maja na obiekcie sportowym MOSiR w Oświęcimiu odbył się powiatowy etap Igrzysk Dzieci w Trójboju LA. Do startu zgłosiło się aż 17 zespołów z powiatu oświęcimskiego (8 zespołów dziewcząt i 9 zespołów chłopców) z miasta Oświęcim oraz z Kęt (SP nr  1 i 2), Osieka, Brzeszcz i Zatora.

W trójboju dzieci rywalizowały w trzech konkurencjach: bieg na 60 metrów, skok w dal ze strefy, rzut piłeczką palantową. Szkoły reprezentowało po 5 zawodników z rocznika 2008 i młodsi, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców, a do punktacji wliczano 4 najlepsze wyniki zespołu.

 

Po rozegraniu wszystkich konkurencji wyłoniono najlepsze zespoły, które uzyskały awans do zawodów wojewódzkich. Drużyny, które zajęły w zawodach trzy pierwsze miejsca nagrodzono pamiątkowymi medalami.

W zawodach I m i awans do dalszego etapu rywalizacji uzyskał zespół chłopców z SP 2 Kęty z wynikiem 370pkt, a dziewczęta uplasowały się na III m uzyskując 395 pkt.

Skład zespołu SP 2 Kęty chłopców: Kamil Kosowski, Karol Marek, Tymon Madej, Szymon Rychły, Beniamin Baścik, Artur Wierzbicki

Skład zespołu SP 2 dziewcząt: Emilia Stojek, Magdalena Pudełko, Maja Skudlarska, Zuzanna Olbrzymek, Patrycja Pudełko.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym starcie.

Copyright 2011 Udany start ,,dwójki” w Powiatowym Trójboju Lekkoatletycznym. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free