Awans kęckiej ,,dwójki” do powiatu w koszykówce chłopców

6 marca w hali OSiR odbyły się zawody w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców klas IV i V.

W zawodach tych z naszej szkoły wystartowała drużyna chłopców pod opieką Andrzeja Dudka. Zorganizowane zawody dla klas IV i V dały szansę udziału w zawodach uczniom, którzy po raz pierwszy mieli możliwość konfrontacji  swoich umiejętności w bezpośredniej grze z rówieśnikami ze szkól gminnych. Trzon zespółu ,,dwójki” stanowili uczniowie klasy VB (sportowa) i VB, które do zawodów przygotowała Małgorzata Mrozik, uzupełnionej chłopcami z klasy IV A. Nasza ekipa złożona głównie z uczniów klas sportowych pewnie pokonała swoich rywali  i awansowała do zawodów powiatowych, które odbędą się 22 marca.

Skład drużyny SP 2 Kęty: Kacper Żabiński, Aleksander Olearczyk, Emilian Jurzak, Kacper Chwierut, Arkadiusz Iskierka, Patryk Mędrala, Artur Dudek, Maciej Sienkiewicz, Szymon Wróblewski, Jakub Żurek, Jakub Kowalczyk, Jan Ciuchta.

Copyright 2011 Awans kęckiej ,,dwójki” do powiatu w koszykówce chłopców. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach