Wyposażenie ucznia klas I

Zeszyt do religii: 60 –kartkowy w kratkę.

Zeszyty do j. polskiego: 16 – kartkowy w wąską linię, 16-kartkowy czysty.

Zeszyt do matematyki : 16-kartkowy w kratkę.

Teczka tekturowa na gumkę (na prace domowe).

Zeszyty należy oprawić i czytelnie podpisać na zewnątrz.

Piórnik, a w nim: 2 ołówki, 2 pióra , linijka, gumka do mazania, strugaczka, kredki ołówkowe, pisaki, nożyczki szkolne, klej koniecznie w sztyfcie. (Prosimy nie kupować zmazików ani korektorów).

Strój do zajęć ruchowych: biała koszulka gimnastyczna, czarne lub granatowe spodenki, białe skarpetki, dres. Strój do zajęć powinien być w szytym i podpisanym worku. Koszulka i spodenki do ćwiczeń także winny być podpisane (najlepiej wszyty jakiś znaczek lub monogram).

Obuwie do chodzenia po szkole (może być to samo co do zajęć ruchowych) winno być także w szytym i podpisanym worku. Prosimy aby obuwie było wiązane lub na rzepy (nie wsuwane).

Wyprawka do pozostawienia w klasie:

papier kolorowy (włożony do podpisanej teczki z gumką),

blok rysunkowy,

blok rysunkowy z kolorowymi kartkami,

blok techniczny,

blok techniczny z kolorowymi kartkami,

farby plakatowe 12-kolorowe,

farby akwarelowe,

plastelina,

komplet pędzli różnej grubości,

kredki woskowe,

kredki pastelowe,

kubek plastikowy na wodę.

Strój szkolny galowy: biała bluzka (koszula), spódnica/spodnie granatowe lub czarne.