Przedstawienie bożonarodzeniowe


19 grudnia w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 2 w Kętach odbyło się przedstawienie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W występie udział wzięli uczniowie i uczennice naszej szkoły. Wśród występujących nie zabrakło tych najmłodszych, z klasy pierwszej szkoły podstawowej i najstarszych, z klasy trzeciej gimnazjum. Tematem przedstawienia były tradycje bożonarodzeniowe, które są pielęgnowane w naszych domach od wielu pokoleń, a także te, o których już zapomniano. Recytatorzy przypomnieli symbolikę poszczególnych zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia oraz wyjaśnili, jakie znaczenie przypisywano od wieków potrawom wigilijnym. Na scenie rozbrzmiewały kolędy oraz pastorałki śpiewane przez chór i solistów lub zagrane na instrumentach muzycznych.

Spotkanie zakończyło się świątecznymi życzeniami i świątecznym upominkiem, jakim był taniec towarzyski w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Szkoła Podstawowa- uczestnicy etapów rejonowych konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2013/2014

Konkurs Biblijny

Stanisław Głowacki - klasa 6d - opieka mgr Anna Garlacz

Aleksandra Borowczyk - klasa 5d - opieka mgr Anna Garlacz

Dnia 21. 11.2013 r. w budynku Kurii Diecezji Bielsko - Żywieckiej odbył się etap rejonowy XIX Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijne,j do którego zakwalifikowali się uczniowie naszej szkoły: Anna Drabińska, Justyna Batko, Aleksandra Kula - uczennice klasy Vc oraz Kacper Petka uczeń klasy VI d. Do finału - etap diecezjalny konkursu, który odbędzie się 9.01.2014 r. w Górkach Wielkich zakwalifikowali się Anna Drabińska i Kacper Petka. Gratulujemy uczestnikom i zyczymy sukcesów.

Osiągnięcia sportowe 2011/2012

OSIAGNIĘCIA SPORTOWE 

 ZESPÓŁ SZKOLNO-GIMNAZJALNY NR2 KĘTY

SZKOŁA PODSTAWOWA

ROK SZKOLNY 2011/2012

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1/            5 m-ce – Czwórbój Lekkoatletyczny - chłopców                          29.05.2012 – Kraków

                                  drużyna w składzie: Handy Filip, Kolasa Krystian, Klimczyński Jakub,  

                                                                Zacny Szymon, Pająk Kamil, Nycz Artur

Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

2/            6 m-ce – Halowy Wielobój Lekkoatletyczny – chłopców 02.11.2011 – Brzeszcze

                               drużyna w składzie: Handy Filip, Kolasa Krystian, Klimczyński Jakub,

                                                                 Pająk Kamil, Drabiński Jerzy, Nycz Artur, Hankus Jakub,      

                                                                 Jurzak Emilian, Chwierut Kacper

           Nauczyciele prowadzący: Violetta Drabek, Małgorzata Mrozik

3/            9 m-ce – Halowy Wielobój Lekkoatletyczny – dziewcząt            02.11.2011 –Brzeszcze

                                drużyna w składzie: Mazur Patrycja, Hrapkowicz Katarzyna, Białek Natalia,

                                                                       Jeziorska Julia, Madeja Natalia, Tomaszewska Natalia

                                                          Nauczyciele prowadzący:  Joanna Gruszka, Jacek Drozdowski

4/            13 m-ce – Indywidualne Zawody w Pływaniu - chłopców     04.04.2012 – Chrzanów

                                    Handy Filip    / styl dowolny /

Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

5/            18 m-ce – Drużynowe Biegi Przełajowe                                          20.04.2012 – Nowy Targ

                                                    drużyna w składzie: Jurzak Emilian, Chwierut Kacper, Hankus Jakub,

                                                                                   Pająk Kamil, Olma Łukasz, Zontek Eryk, Nycz Artur,

                                                                                          Klimczyński Jakub, Handy Filip, Kolasa Krystian,

                                                                                           Gardyński Tomasz, Markowski Eryk

           Nauczyciele prowadzący: Małgorzata Mrozik, Violetta Drabek

 

6/            25 m-ce- Indywidualne Biegi Przełajowe – chłopców                  05.10.2011 – Nowy Targ

                                               Pająk Kamil

                                                                                              Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

7/             76 m-ce – Indywidualne Biegi Przełajowe – dziewcząt                               05.10.2011 – Nowy Targ

                                               Mazur Patrycja                   

                               nie ukończyła – Jeziorska Julia                        

Nauczyciel prowadzący: Jacek Drozdowski  

 

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

1/            2 m-ce – Czwórbój Lekkoatletyczny - chłopców                                          25.05.2012 – Brzeszcze

                               drużyna w składzie: Handy Filip, Kolasa Krystian, Klimczyński Jakub,

                                                                Zacny Szymon, Pająk Kamil, Nycz Artur

Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

                                              

                                     

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1/            1 m-ce – Drużynowe Biegi Przełajowe – chłopców                      18.04.2012- Oświęcim

                               drużyna w składzie: Jurzak Emilian, Chwierut Kacper, Hankus Jakub, Pająk Kamil,            

                                                               Zontek Eryk, Olma Łukasz, Nycz Artur, Klimczyński Jakub,

      Handy Filip, Kolasa Krystian, Gardyński Tomasz

         Nauczyciele prowadzący: Małgorzata Mrozik, Violetta Drabek

2/            2 m-ce – Czwórbój Lekkoatletyczny- chłopców                                           22.05.2012 – Oświęcim

drużyna w składzie: Handy Filip, Kolasa Krystian, Klimczyński Jakub, Zacny Szymon,      

                                    Pająk Kamil, Nycz Artur

Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

3/            2 m-ce – Halowa Mini Piłka Nożna- chłopców                                              06.10.2011 – Rajsko

drużyna w składzie: Gardyński Tomasz, Handy Filip, Zontek Eryk, Kolasa Krystian,

       Klimczyński  Jakub, Pająk Kamil, Szłapa Kacper, Suski Kacper, Kramarczyk Kamil

                                                                             Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

4/            2 m-ce – Unihokej – dziewcząt                                                                        28.11.2011 – Osiek

drużyna w składzie: Mazur Patrycja, Śmigielska Patrycja, Hrapkowicz Katarzyna,

                                    Miksa Oliwia, Białek Natalia, Michalska Julia, Kasperek Sabina,

                                    Kołaczek Klaudia, Jeziorska Julia, Kobielus Martyna

Nauczyciel prowadzący: Jacek Drozdowski

5/            3 m-ce – Unihokej – chłopców                                                                        28.11.2011 – Osiek

drużyna w składzie: Handy Filip, Suski Kacper, Kolasa Krystian, Gardyński Tomasz,            

                                    Klimczyński Jakub, Pająk Kamil, Drabiński Jerzy, Nycz Artur,

                                   Janik Krystian, Szłapa Kacper, Kreczmer Mateusz

Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

6/            1 m-ce – Indywidualne Zawody w Pływaniu – chłopców           14.12.2011 - Oświęcim        

                                  Handy Filip

               brak wyników startu: Jurzak Emilian

                                                                       Nauczyciele prowadzący: Violetta Drabek, Małgorzata Mrozik

7/            brak wyników startu – Indywidualne Zawody w Pływaniu – dziewcząt  14.12.2011 – Oświęcim

                               Mazur Patrycja, Wołoszyn Magdalena, Bartuś Maja, Dunikowska Nika

                                                                                                           Nauczyciel prowadzący: Jacek Drozdowski

8/            2 m-ce – Jeziorska Julia -Indywidualne Biegi Przełajowe - dziewcząt    29.09.2011– Oświęcim

               6 m-ce -  Mazur Patrycja

             17 m-ce – Rogala Justyna

            31 m-ce -  Madeja Natalia

                                                                     Nauczyciel prowadzący: Jacek Drozdowski, Joanna Gruszka

 

9/            2 m-ce- Pająk Kamil – Indywidualne Zawody w Pływaniu – chłopców  29.09.2011 - Oświęcim

              10 m-ce – Zontek Eryk

              19 m-ce – Kolasa Krystian

                20 m-ce – Jurzak Emilian

                21 m-ce – Hankus Jakub

                25 m-ce – Klimczyński Jakub

                26 m-ce –Gardyński Tomasz

                                                                   Nauczyciele prowadzący: Violetta Drabek, Małgorzata Mrozik

 

 

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

1/            1 m-ce - Drużynowe Biegi Przełajowe – chłopców                                       13.04.2012 – Kęty

                               drużyna w składzie: Jurzak Emilian, Chwierut Kacper, Hankus Jakub, Markowski Eryk, 

                                                                 Pająk Kamil, Zontek Eryk, Olma Łukasz, Nycz Artur, Handy Filip, 

                                                                 Kolasa Krystian, Klimczyński Jakub, Gardyński Tomasz

                                                                     Nauczyciele prowadzący: Małgorzata Mrozik, Violetta Drabek

2/            1 m-ce – Halowa Mini Piłka Nożna – chłopców                                                           28.09.2011 – Kęty

                               drużyna w składzie: Gardyński Tomasz, Handy Filip, Zontek Eryk, Kolasa Krystian,

                                                                Klimczyński Jakub, Pająk Kamil,Szłapa Kacper, Suski Kacper,

                                                                Laszczak Jakub, Janik Krystian

                                                                                                       Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

3/            2 m-ce – Drużynowe Biegi Przełajowe – dziewcząt                                      13.04.2012 – Kęty

                                drużyna w składzie: Madeja Natalia, Bartuś Maja, Mazur Patrycja,

                                                                Hrapkowicz Katarzyna, Białek Natalia, Michalska Julia,

                                                               Jeziorska Julia, Rogala Justyna, Tomaszewska Natalia

                                                                        Nauczyciele prowadzący: Joanna Gruszka, Małgorzata Mrozik

 

4/            1 m-ce - Indywidualne Zawody w Pływaniu – dziewcząt                               01.12.2011 – Kęty

                                 Wołoszyn Magdalena

                                   Frączek Dominika

              2 m-ce – Dunikowska Nika

                              Mazur Patrycja

3 m-ce – Bartuś Maja

                                                                                            Nauczyciel prowadzący: Jacek Drozdowski

5/            1 m-ce – Indywidualne Zawody w Pływaniu – chłopców 01.12.2011 – Kęty

                               Handy Filip

              2 m-ce – Jurzak Emilian

                brak wyników startu: Iskierka Arkadiusz

                                                         Olearczyk Aleksander

                                                                        Nauczyciele prowadzący: Violetta Drabek, Małgorzata Mrozik

6/            2 m-ce – Mini Piłka Siatkowa – chłopców                                                          15.11.2011 – Kęty

                              drużyna w składzie: Handy Filip, Kolasa Krystian, Gardyński Tomasz,

                                                                  Klimczyński Jakub, Jabłoński Kacper, Zontek Eryk,

                                                                 Drabiński Jerzy, Janik Krystian, Kramarczyk Kamil

                                      Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

7/            2 m-ce –Czwórbój Lekkoatletyczny – chłopców                                               11.05.2012 – Kęty

                drużyna w składzie: Handy Filip, Kolasa Krystian, Klimczyński Jakub, Pająk Kamil,  

                                                    Nycz Artur, Zacny Szymon, Drabiński Jerzy

                                                                                              Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

8/            3 m-ce – Mini Piłka Nożna – chłopców                                                17.05.2012 – Kęty

               drużyna w składzie: Gardyński Tomasz, Suski Kacper, Kreczmer Mateusz,

                                                   Kolasa Krystian, Zontek Eryk, Pająk Kamil, Laszczak Jakub,

                                                   Janik Krystian

                                                                                               Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

 

9/            Indywidualne Biegi Przełajowe – dziewcząt                                  26.09.2011 – Bulowice

               1 m-ce – Madeja Natalia

                1 m-ce – Jeziorska Julia

                4 m-ce – Mazur Patrycja

                11 m-ce – Bogacz Anna

                5 m-ce – Rogala Justyna   

                9 m-ce - Śmigielska Patrycja

                18 m-ce – Miksa Oliwia

                17 m-ce – Kobielus Wiktoria

                13 m-ce – Bartuś Maja

                7 m-ce – Hrapkowicz Katarzyna

                21 m-ce – Windak Karolina

                9 m-ce – Bogacz Julia

14 m-ce – Dwornik Nikola

               n.k. – Młocek Monika

Nauczyciele prowadzący: Joanna Gruszka, Jacek Drozdowski

10/          Indywidualne Biegi Przełajowe – chłopców                                  26.09.2011 – Bulowice

                1 m-ce – Pająk Kamil

                2 m-ce – Gardyński Tomasz

                3 m-ce – Kolasa Krystian

                4 m-ce – Klimczyński Jakub

                5 m-ce – Jurzak Emilian

                6 m-ce – Hankus Jakub

                7 m-ce – Chwierut Kacper

                11 m-ce – Handy Filip

                9 m-ce – Hatala Ignacy

17 m-ce – Wrzesiński Robert

3 m-ce – Zontek Eryk

                9 m-ce – Drabiński Jerzy

14 m-ce – Matuszczak Adam

15 m-ce – Sienkiewicz Maciej

12 m-ce – Martyniak Robert

13 m-ce – Sordyl Gracjan

                                                                 Nauczyciele prowadzący: Małgorzata Mrozik, Violetta Drabek

ZAWODY DODATKOWE  / zasięg lokalny /

/tzn. poza ogólnopolskim systemem współzawodnictwa sportowego szkół SZS /

 

1/            VIII edycja Policyjnych Zawodów w Pływaniu – dziewcząt/ chłopców            04.04.2012 – Kęty

                „Pływacy na start”

                1 m-ce – Frączek Dominika – styl klasyczny

                               Wołoszyn Magdalena – styl grzbietowy

                               Jurzak Emilian – styl dowolny

                               Chwierut Kacper – styl grzbietowy

                2 m-ce – Mazur Patrycja – styl klasyczny

                3 m-ce – Bartuś Maja – styl klasyczny

                4 m-ce – Iskierka Arkadiusz – styl grzbietowy

                1 m-ce – sztafeta 4x25m

1 m-ce drużyny w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych

Nauczyciel prowadzący: Małgorzata Mrozik, Joanna Gruszka

2/            3 m-ce – Mini Piłka Siatkowa- chłopców                                                   12.04.2012 – Kęty

                                            drużyna w składzie: Handy Filip, Kolasa Krystian, Klimczyński Jakub,

                                                                              Jabłoński Kacper, Janik Krystian

Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

3/            IX Mistrzostwa Gminy Kęty w Pływaniu  o Puchar Burmistrza                 20.06.2012 – Kęty

                1 m-ce - Jurzak Emilian – styl grzbietowy

                3 m-ce –Jurzak Emilian – styl dowolny

1 m-ce – Chwierut Kacper – styl grzbietowy

1 m-ce – Chwierut Kacper – styl motylkowy

1 m-ce – Wołoszyn Magdalena – styl grzbietowy

1 m-ce – Wołoszyn Magdalena – styl dowolny

1 m-ce – Frączek Dominika – styl klasyczny

1 m-ce – Frączek Dominika- styl motylkowy

1 m-ce – Handy Filip – styl dowolny

1 m-ce – Handy Filip – styl motylkowy

3 m-ce – Jabłoński Kacper – styl dowolny

Brak wyników startu: Matejko Michalina

                                               Głowacki Stanisław

                                               Hankus Jakub

Bartuś Maja

Kwartnik Karolina

Olearczyk Aleksander

1 m-ce – sztafeta 6x25m

drużyna w składzie: Wołoszyn M., Frączek D., Bartuś M., Handy F.,  Jurzak E., Chwierut K.

                        DRUŻYNA ZSG 2 KĘTY ZDOBYŁA PUCHAR BURMISTRZA GMINY KĘTY

                                      Nauczyciele prowadzący: Małgorzata Mrozik, Violetta Drabek, Joanna Gruszka

4/            Zawody Lekkoatletyczne o Puchar Dyrektora ZSG2 Kęty – 19.04.2012 – Kęty

                                4 m-ce- Białek Natalia / 60m /

                                2 m-ce – Michalska Julia / 300m /

7 m-ce – Hrapkowicz Katarzyna / 300m /

3 m-ce – Jeziorska Julia / 600m /

6 m-ce – Mazur Patrycja / skok w dal /

2 m-ce – Pająk Kamil / 60m /

7 m-ce – Nycz Artur  / 60m /

                3 m-ce – Kolasa Krystian / 300m /

6 m-ce – Zacny Szymon  / 300m /

3 m-ce – Olma Łukasz / 1000m /

7 m-ce – Nycz Artur / 1000m /

5 m-ce – Handy Filip / skok w dal /

6 m-ce – Klimczyński Jakub / skok w dal /

7 m-ce – Kolasa Krystian / skok w dal /

1 m-ce – Handy Filip / rzut piłeczką palantową /

7 m-ce – Zacny Szymon  / rzut piłeczką palantową /

2 m-ce  ZSG2 Kęty w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych

                           Nauczyciele prowadzący: Małgorzata Mrozik, Violetta Drabek, Joanna Gruszka

5/            Zawody Lekkoatletyczne o Puchar Dyrektora ZSG2 Kęty – 23.04.2021 – Kęty

                1 m-ce – Wasztyl Wiktoria / 25m /

                5 m-ce – Michalska Julia / 25m /

                6-7 m-ce – Hrapkowicz Katarzyna / 25m /

                10 m-ce – Białek Natalia /25m /

                5 m-ce – Frączek Dominika /rzut piłką lekarską w tył /

6 m-ce – Kasperska Anna / rzut piłką lekarską w tył /

7 m-ce – Podwika Katarzyna / rzut piłą lekarską w tył /

8 m-ce – Jeziorska Julia / rzut piłeczką palantową /

5 m-ce – Wasztyl Wiktoria / skok wzwyż /

8 m-ce – Białek Natalia / skok wzwyż /

9 m-ce – Kasperek Sabina / skok wzwyż /

10 m-ce – Jeziorska Karolina / skok wzwyż /

2 m-ce – Drabiński Jerzy / 25m /

3 m-ce – Pająk Kamil / 25m /

5 m-ce – Gardyński Tomasz / 25m /

8 m-ce – Hatala Ignacy / 25m /

3 m-ce – Piecha Patryk / rzut piłeczką palantową /

7 m-ce – Klimczyński Kacper / rzut piłeczką palantową /

8 m-ce – Kramarczyk Kamil / rzut piłeczką palantową /

9 m-ce – Jabłoński Kacper / rzut piłeczką palantową /

3 m-ce – Kolasa Krystian / skok wzwyż /

5 m-ce – Nycz Artur / skok wzwyż /

6 m-ce – Szczypka Szymon / skok wzwyż /

7 m-ce – Mąka Wojciech / skok wzwyż /

2 m-ce – ZSG2 Kęty w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych

Nauczyciele prowadzący: Małgorzata Mrozik, Violetta Drabek, Joanna Gruszka

 

6/             4 m-ce – II Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – Piłka Nożna chłopców            

                                                                                                                               16.09.2011  Kęty

                 W drużynie startowali uczniowie VI klasy SP / Zontek Eryk, Handy Filip / i I Gimnazjum

                                                                                                     Nauczyciel prowadzący: Violetta Drabek

7/            23 m-ce - Turniej Regionalny w Mini Siatkówce dziewcząt  o Puchar Kinder + Sport

                                – Formuła „2” / kl.4 / - 17.03.2012 - Chrzanów

                               drużyna w składzie: Madeja Natalia, Bogacz Julia, Młocek Monika

                                                                                                   Nauczyciel prowadzący: Małgorzata Mrozik

8/             7 m-ce – Turniej Regionalny w Mini Siatkówce dziewcząt o Puchar Kinder + Sport –   

                                 Formuła „4” / kl.6 /10.03.2012 – Andrychów

                                                                   drużyna w składzie: Pasternak Wiktoria, Kobielus Martyna

Nauczyciel prowadzący: Małgorzata Mrozik

9/             9 m-ce – Turniej Regionalny w Mini Siatkówce dziewcząt o Puchar Kinder + Sport

                                – Formuła „3” / kl.5 / - 11.03.2012 – Kęty

                                   drużyna w składzie: Pasternak Wiktoria, Bartuś Maja, Klimczyńska Martyna

                                                                                                    Nauczyciel prowadzący: Małgorzata Mrozik

10/          1 m-ce –  w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych

                               -Bieg o Puchar Burmistrza Gminy Kęty – 21.06.2012 – Kęty

                Indywidualnie:                     1 m-ce – Madeja Natalia

                                                               2 m-ce – Zacny Szymon

                                                               2 m-ce – Eryk Zontek

3 m-ce – Pająk Kamil

3 m-ce – Handy Filip

3 m-ce – Jeziorska Julia

Stalec Aleksandra

Kramarczyk Kinga

Lipowska Olga

Szostak Klaudia

Bogacz Anna

Rogala Justyna

Kasperek Sabina

Białek Natalia

Kreczmer Wiktoria

Jasińska Zuzanna

Walasińska Natalia

Wyrobek Filip

Hankus Jakub

Chwierut Kacper

Głowacki Stanisław

Olma Łukasz

Janik Krystian

Jabłoński Kacper

Klimczyński Jakub

Kolasa Krystian

Handzlik Daniel

Jurzak Emilian

Wróblewski Szymon

Zakrzewski Kamil

 

                               Nauczyciele prowadzący: Małgorzata Mrozik, Joanna Gruszka, Violetta Drabek

 

11/          Zawody w Pływaniu „Igrzyska Doliny Soły” – dziewcząt/ chłopców – 26.06.2012 – Kęty

                              Lipińska Julia – 25m dowolny - 3 m-ce

                                                               25m klasyczny – 5 m-ce

                               Frączek Dominika – 25m motylkowy – 1 m-ce

                                                                      25m klasyczny – 1 m-ce

                               Bartuś Maja – 25m klasyczny – 2 m-ce

                                                          25m dowolny – 6 m-ce

                               Wołoszyn Magdalena – 25m grzbietowy – 1 m-ce

                                                                              25m dowolny – 4 m-ce

                               Handy Filip – 25m motylkowy – 1 m-ce

                                                         25m dowolny – 1 m-ce

                               Jurzak Emilian – 25m grzbietowy – 2 m-ce

                                                              25m dowolny – 2 m-ce

                               Głowacki Stanisław  - 25m klasyczny -2 m-ce

                                                              25m dowolny – 3 m-ce

                              

                               Chwierut Kacper – 25m motylkowy – 2 m-ce

                                                                 25m grzbietowy – 1 m-ce

                               Olearczyk Aleksander – 25m motylkowy – 4 m-ce

                                                                              25 m klasyczny – 3 m-ce

                               Woźniak Jakub – 25m klasyczny

 

                         Sztafeta 4x25m – 1 m-ce  / Frączek D., Wołoszyn M., Handy F., Jurzak E. /

„NAJLEPSZA ZAWODNICZKA „– Frączek Dominika – 1 m-ce

„NAJLEPSZY ZAWODNIK” – Handy Filip – 1 m-ce

                                                 Chwierut Kacper – 2 m-ce

                                                 Jurzak Emilian – 3 m-ce

 

Nauczyciele prowadzący: Małgorzata Mrozik, Joanna Gruszka, Violetta Drabek

 

                                                                                              Opracowanie: Joanna Gruszka, Małgorzata Mrozik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                        

 

 

Copyright 2011 Aktualności. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free