Konkursy rok szkolny 2010/2011

Laureaci i finaliści konkursów 2011

Konkursy przedmiotowe

Laureaci:

  1. Karolina Kierpiec, opiekun p. Danuta Skudrzyk, Małopolski Konkurs Przyrodniczy 
  2. Maciej Pieczonka, opiekun p. Anna Garlacz, Małopolski Konkurs Biblijny 



Kangurek matematyczny

  1. Daniel Dwornik, wynik bdb, miejsce 7 opiekun p. Ewa Wodniak 



Kangur matematyczny

  1. Michalina Matejko, wyróżnienie 1M, miejsce 28, opiekun p. Halina Młocek
  2. Kacper Żabiński, wyróżnienie 1M, miejsce 42, opiekun p. Halina Młocek
  3. Mateusz Jastrzębski, wyróżnienie 2M, miejsce 8, opiekun p. Alicja Jończy
  4. Maciej Pieczonka, wyróżnienie 1B, miejsce 6, opiekun p. Agata Majda
  5. Patrycja Zmilczak, wyróżnienie 1B, miejsce 21, opiekun p. Agata Majda
  6. Anna Marszałek, wyróżnienie, miejsce 78, opiekun p. Agata Majda
  7. Aneta Kowalska, wyróżnienie 2B, miejsce 46, opiekun p. Alicja Jończy
  8. Maciej Madej, wyróżnienie 2B, miejsce 65 opiekun p. Alicja Jończy 



FOX

  1. Gaia Garbacz, wynik db, opiekun p. Katarzyna Kadłubicka-Żydek, miejsce 13
  2. Mateusz Drabczyk, wynik db, opiekun p. Anna Maciejczyk, miejsce 16 



Konkursy artystyczne

  1. Kamil Naglik, opiekun p. Maria Karaim, XXVII Wojewódzki Konkurs Recytatorski, wyróżnienie,
  2. Laureaci Regionalnego Konkursu Interpretacji Bajki i Baśni:
    1. Justyna Batko, opiekun p. Lucyna Hojny - Melania Bogunia, opiekun p. Maria Karaim
    2. Mateusz Jastrzębski, opiekun p. Maria Karaim
    3. Tomasz Kucewicz, opiekun p. Lucyna Hojny 
    4. Kamil Naglik, opiekun p. Maria Karaim 
  3. XVIII Edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach” 
    1. I miejsce, Klaudia Blacha i Monika Bachowska, opiekun p. Ewa Sikora
    2. I miejsce Miron Dunikowski i Szymon Zacny, opiekun p. Beata Merta
    3. II miejsce, Karolina Drabińska, opiekun p. Ewa Sikora
    4. III miejsce, Judyta Wolska, opiekun p. Ewa Sikora 



Zawody sportowe

  1. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Indywidualne Biegi Przełajowe
    1. Eryk Zontek, opiekun p. Violetta Drabek, 32 miejsce,
    2. Nikoletta Bębenek, opiekun p. Joanna Gruszka, 40 miejsce,
    3. Julia Jeziorska, opiekun p. Jacek Drozdowski, 44 miejsce,
    4. Szymon Bogunia, opiekun p. Małgorzata Mrozik, 61 miejsce,
    5. Kamil Pająk, opiekun p. Violetta Drabek, 81 miejsce,
    6. Tomasz Gardyński, opiekun p. Violetta Drabek, 83 miejsce. 

 

Copyright 2011 Konkursy rok szkolny 2010/2011. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free