Goście w świetlicowej gromadzie!

W czwartek 22 września w IV grupie świetlicowej odbyło się niecodzienne spotkanie ! Odwiedzili nas Rozum i Serce wraz z wolontariuszami z Fundacji Orange. To była dla dzieci wielka niespodzianka! Wolontariusze zjawili się u nas w związku z programem edukacji cyfrowej dla świetlic szkolnych - MegaMisja, w którym biorą udział dzieci z tej grupy wraz z wychowawcą Jadwigą Adamczyk. Nasi goście przyszli do dzieci, by porozmawiać z nimi na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. Świetliki dowiedziały się o tym, co można, a czego nie można robić w sieci, a przede wszystkim tego, jakich informacji o sobie nie można podawać w Internecie. Oprócz tego były rozmowy o tym, co to takiego poczta e-mail i czaty. Dziękujemy Fundacji Orange za świetną lekcję i ślemy gorące pozdrowienia z naszej sali!

Jadwiga Adamczyk