Reprezentacja „Dwójki” zwyciężyła w I Gminnym Konkursie Ortograficznym

7 maja w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Bielanach odbył się I Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów szkół podstawowych. Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że zwyciężczyniami tego konkursu zostały uczennice reprezentujące naszą szkołę – Julia Dudziak (klasa VId), Kinga Kramarczyk (klasa VIc) oraz Monika Młocek (klasa VId). Dziewczęta otrzymały złoty puchar oraz nagrody książkowe. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce i złoty medal w tymże konkursie zdobyła Julia Dudziak, a III miejsce i brązowy medal otrzymała Monika Młocek. Uczennice przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem pani Marioli Wróbel. Gratulujemy!

Copyright 2011 Reprezentacja „Dwójki” zwyciężyła w I Gminnym Konkursie Ortograficznym. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach