Podsumowanie konkursu Artystą być w naszej szkole

17 i 18 marca w Zespole Szkolno -Gimnazjalnym nr 2 w Kętach odbyły się przesłuchania i przegląd prac konkursowych w ramach projektu "Artystą być ... 2014". W bieżącym roku szkolnym do konkursu zgłosiło się 91 uczniów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (kilkoro prezentowało się w dwóch lub trzech dziedzinach artystycznych).

Uczestnicy prezentowali swoje umiejętności, uzdolnienia w następujących kategoriach:

• prace plastyczne - malarstwo, rysunek, fotografia, rękodzieło,

• prace literackie - proza, wiersze,

• muzyka - kompozycje własne,

• prezentacje sceniczne - recytacja, proza, taniec, śpiew, gra na instrumencie (pianino, skrzypce, obój, organy, gitara).

Wszystkie prace i występy były wyjątkowe, świadczyły o wysokim poziomie i ogromnej palecie zainteresowań uczniów naszej szkoły. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że nasi wychowankowie tak licznie uczestniczyli w projekcie. Była to dla nich możliwość, pomimo stresu i zdenerwowania, zaprezentowania swoich talentów i umiejętności kształconych i doskonalonych często podczas wieloletniej, ciężkiej pracy. Dziękujemy również wszystkim, którzy przygotowywali młodych artystów do prezentacji.

Gminna komisja konkursowa w składzie: Marta Tylza-Janosz, Jadwiga Bakalarska i Paweł Kłaput wybrała w trakcie obrad laureatów konkursu ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Laureaci Szkoły Podstawowej:

1. Martyna Oczko

2. Weronika Gieracka

3. Oliwia Naglik

4. Wiktoria Olesiak

5. Julia Wiewiórka, Wojciech Kuźma

Laureaci Gimnazjum:

1. Weronika Głowacka

2. Magdalena Wierzbińska

3. Miron Dunikowski

4. Olga Lipowska, Krzysztof Wiewiórka

5. Kinga Ślęczka

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Copyright 2011 Podsumowanie konkursu Artystą być w naszej szkole. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach