CHŁOPAK NA OPAK

30 września obchodzony jest już od kilku lat Dzień Chłopaka. Stało się już to niejako tradycją w naszej szkole, aby coś wesołego, niezbyt na serio wykombinować. Samorząd Gimnazjum wpadł na fantastyczny pomysł  „dnia w krawacie”, natomiast w klasie II As rozpoczęło się główkowanie. Dziewczyny złapały bakcyla i zdecydowanie chciały uczcić ten dzień śmiesznym wybrykiem. „Bójcie się chłopaki!”, mówiły i kombinowały przez 3 dni co by tu wymyślić. I stało się, oprócz tradycyjnego prezentu, z resztą przesympatycznego, który składał się z kompilacji zdjęć i życzeń, chłopakom dostała się przepyszna czekolada. Ale to był dopiero początek. Dziewczyny wymyśliły zabawę polegającą na tym, że każdy chłopak losował imię dziewczyny z klasy oraz część swojego ciała. Strach w oczach zagościł u co poniektórych. Okazało się że dziewczyny miały za zadanie malować wylosowanym chłopakom paznokcie, usta, brwi, rzęsy lub twarz. Zabawa była przednia, zwłaszcza dla dziewczyn, bo nie każdy z malowanych chłopaków był zadowolony. Już się odgrażali co to nie wymyślą na Dzień Kobiet. Poczekamy, zobaczymy…

Klasa II As

Copyright 2011 CHŁOPAK NA OPAK. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free