01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

CHŁOPAK NA OPAK

30 września obchodzony jest już od kilku lat Dzień Chłopaka. Stało się już to niejako tradycją w naszej szkole, aby coś wesołego, niezbyt na serio wykombinować. Samorząd Gimnazjum wpadł na fantastyczny pomysł  „dnia w krawacie”, natomiast w klasie II As rozpoczęło się główkowanie. Dziewczyny złapały bakcyla i zdecydowanie chciały uczcić ten dzień śmiesznym wybrykiem. „Bójcie się chłopaki!”, mówiły i kombinowały przez 3 dni co by tu wymyślić. I stało się, oprócz tradycyjnego prezentu, z resztą przesympatycznego, który składał się z kompilacji zdjęć i życzeń, chłopakom dostała się przepyszna czekolada. Ale to był dopiero początek. Dziewczyny wymyśliły zabawę polegającą na tym, że każdy chłopak losował imię dziewczyny z klasy oraz część swojego ciała. Strach w oczach zagościł u co poniektórych. Okazało się że dziewczyny miały za zadanie malować wylosowanym chłopakom paznokcie, usta, brwi, rzęsy lub twarz. Zabawa była przednia, zwłaszcza dla dziewczyn, bo nie każdy z malowanych chłopaków był zadowolony. Już się odgrażali co to nie wymyślą na Dzień Kobiet. Poczekamy, zobaczymy…

Klasa II As

Copyright 2011 CHŁOPAK NA OPAK. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free