01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Nie samą nauką człowiek żyje czyli jak przez przypadek wygrać pizzę XXL

W naszym gimnazjum od września  organizowane  są przez Samorząd Uczniowski  różnego rodzaju zabawy i konkursy , dające możliwość swoistego rodzaju  współzawodnictwa  miedzy klasami.   Wydawać by się mogło, że klasy eksperymentalnie  żyją tylko samą nauką….nic bardziej mylnego. My też umiemy się śmiać i bawić. Jedną z konkurencji dedykowaną dla całych klas było wykonanie dowolną techniką największej i najpiękniejszej bańki bożonarodzeniowej. Któregoś zatem popołudnia spotkaliśmy się z naszą wychowawczynią p. Edytą Jabłonką po lekcjach i wspólnymi siłami za pomocą kolorowego brystolu, białego papieru, kleju nożyczek  stworzyliśmy  nasze „dzieło sztuki” .  Nie był to może twór doskonały   ale  wspólna praca okazała się niezłą frajdą i chociażby dlatego warto było się za nią zabrać. Nie liczyliśmy na wiele, a już na pewno nie na wygraną…
Zanim ogłoszono wyniki konkursu minęło trochę czasu. Tym większym zaskoczeniem był fakt , że  zdobyliśmy pierwsze miejsce i całkiem nieoczekiwanie w ramach nagrody 4 BONY na pizzę XXL ufundowane przez Karczmę Rycerską w Kętach. Przy pierwszej nadarzającej się okazji wybraliśmy się na godzinie wychowawczej do restauracji.  Już tam na nas czekano z pięknie nakrytymi stołami i pachnącą właśnie co wyjętą z pieca  gorąca pizzę. Życie potrafi być piękne.


Dzisiaj gdy zbliża się kolejny konkurs tym razem na wielkanocną palmę z pewną nostalgią wspominamy tamte chwile. Tym razem konkurs jest indywidualny…ale nagrodą główną jest co???
No jasne , że wielka pizza!!!  Może tym razem wygrasz TY ?

                                                                       Edyta Jabłonka

Copyright 2011 Nie samą nauką człowiek żyje czyli jak przez przypadek wygrać pizzę XXL . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free