01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Inauguracja roku szkolnego

4 września 686 uczniów rozpoczęło naukę w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach.

Dyrektor Maria Koperska powitała społeczność szkoły oraz przedstawiła zadania na nowy rok szkolny, życząc wytrwałości i sukcesów. Do życzeń dołączył się obecny na uroczystości Burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Jan Klęczar, który zapewniał dzieci i młodzież, pracowników placówki oraz obecnych na uroczystości rodziców o zaangażowaniu organu prowadzącego w pracę nad prawidłowym przebiegiem procesu edukacyjnego w dobie wprowadzania reformy oświaty. Pani Dyrektor podziękowała władzom za przeprowadzone w czasie wakacji remonty, dzięki którym podopieczni będą mogli rozpocząć naukę w odnowionym i bezpiecznym obiekcie.

 

 

Po oficjalnych wystąpieniach nadszedł czas na program artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły pracujących  pod opieką Doroty Cisińskiej i Jadwigi Majdy. Młodzież nawiązała do wydarzeń z początku września 1939 roku, wspominając napaść Trzeciej Rzeszy na Polskę. Następnie występujący pożegnali lato i wakacje, by w końcu skupić się na obecnym roku szkolnym. Scenariusz zawierał wiersze i piosenki prezentowane przez uczniów klas szkoły podstawowej i gimnazjum.

Jeszcze raz życzymy wszystkim uczniom i ich rodzicom oraz pracownikom szkoły wspaniałego roku szkolnego 2017/18!

Copyright 2011 Inauguracja roku szkolnego. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free