Sukces polsko -angielski

8 maja 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie gminnych konkursów międzyszkolnych, organizowanych przez Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 w Kętach. Dla kęckiej „Dwójki” zakończyły się one dwoma sukcesami w kategoriach zespołowych. Pierwsze miejsce w konkursie „Jestem Polakiem – znam swój język” wywalczyli  dla naszej szkoły podstawowej: Karol Łanocha, Wojciech Kuźma i Jonasz Jarosz z klasy 6 a eksperymentalnej. Trzecią lokatę w konkursie „Do you speak English?” zajęli gimnazjaliści: Gaia Garbacz z klasy III b eksperymentalnej oraz Wiktoria Królicka i Łukasz Chwierut  z klasy II b eksperymentalnej. Opiekunami uczniów byli  p. Agnieszka Martyniak, p. Paweł Dwornik i p. Grażyna Małysa.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

G. M.