01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Finał Wojewódzki Czwórbojów Lekkoatletycznych

25 maja na Hali sportowej w Brzeszczach odbyły się eliminacje rejonowe w czwórbojach lekkoatletycznych.  O awans do zawodów wojewódzkich walczyły po dwa najlepsze zespoły z powiatów: Oświęcimskiego, Wadowickiego, Olkuskiego i Chrzanowskiego. Nas najbardziej interesowała rywalizacja dziewcząt, gdzie mogliśmy oglądać jedną z Kęckich szkół - ZSG nr 2. Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji i zliczeniu punktów poznaliśmy zwycięzców oraz zespoły, które wywalczyły awans do następnego etapu zawodów.  Ku uciesze wszystkich w gronie zwycięzców znalazły się oba zespoły z powiatu Oświęcimskiego i tym samym dziewczęta z Kęt awansowały do finału wojewódzkiego w Krakowie. Finał ten odbył się 31 maja na stadionie AWF, gdzie zgłosiło się 29 drużyn z całego województwa Małopolskiego. Formuła zawodów była taka sama – każdy uczestnik startował w czterech konkurencjach, a jego wyniki były przeliczane na punkty. W rywalizacji zespołowej dziewcząt Zespół Szkolno- Gimnazjalny nr 2 z Kęt zdobył łącznie 1046 pkt., co pozwoliło na zajęcie 8 miejsca. Wszystkim zawodniczkom  oraz opiekunowi panu Tomaszowi Sysakowi, gratulujemy. Transport na zawody zorganizowała i sfinansowała Gmina Kęty. która wspomaga naszych lekkoatletów. 

Skład zespołu dziewcząt ZSG nr 2 KętyKarolina Waluś, Zuzanna Tuchowska, Martyna Kaczmarczyk, Julia Urbańczyk, Oliwia Waluś, Julia Michałowska, Martyna Kasprzycka. 

Copyright 2011 Finał Wojewódzki Czwórbojów Lekkoatletycznych. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free